Ką reiškia sapnuoti vaikus, gimdymą, nėštumą

 (10)
Sapnuojate, kad laukiatės ar gimdote? Sužinokime, ką reiškia dažniausi sapnai apie vaikus ir gimdymą.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nėščia

Jeigu sapnuojate, kad esate nėščia, vadinasi šiuo metu jūs esate asmeninio tobulėjimo kelyje. Tam, kad pasiektumėte savo tikslų, būkite atkaklūs ir nesustokite pusiaukelėje. Jeigu sapne ne jūs laukiatės, o matote kitą nėščiąją – iš artimo žmogaus sužinosite naujieną, kuri jums bus netikėta. Jūsų laukia permainos. Tai privers jus permąstyti savo paskutinių metų veiklą, vertybes ir prioritetus.

Dvyniai

Sapnuoti dvynukus yra geras ženklas. Tai reiškia, kad jus greitai aplankys sėkmė. Jeigu sapne jūs kalbate su dvyniais, vadinasi, jūsų šeimyniniame gyvenime – geros žinios, jūsų santuoka – tvirta, o meilė – stipri. Berniukai dvynukai, kuriuos matote sapne, gali reikšti šeimos pagausėjimą, o mergaitės dvynės - pažintį su įdomiu žmogumi.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Populiariausi vardai pasaulyje: kurie iš jų populiarūs ir kitose šalyse
Akušerijos skyriuje Santariškėse atidaryta 5* vertės palata

Kūdikis

Jeigu susapnavote verkiantį kūdikį, būkite atidūs – tai ženklas, kad gali sušlubuoti jūsų sveikata. Kitas aiškinimas - nusivylimai asmeniniame gyvenime. Jeigu sapnavote linksmą kūdikį, jūsų gyvenime įsivyrauja pakilimas, galimos geros permainos, o nauji sumanymai bus įgyvendinti. Jeigu sapne jūs nešiojote ant rankų kažkieno kito kūdikį, reiškia, kad nesate patenkinti santykiai su antrąja puse ir galite ieškoti paguodos kito glėbyje.

Abortas

Jeigu sapnuojate, kad ruošiatės arba jums atliktas abortas, vadinasi, esate įkliuvę į situaciją, iš kurios nežinote išeities. Galimos permainos, ne visada malonios. Sapnuoti nėštumo nutraukimą - tai perspėjimas jums gerai apgalvoti savo veiksmus ir nesiimti nieko karštligiškai, neapgalvojus. Jeigu sapne jūs kremtatės dėl nėštumo nutraukimo, tai priimkite kaip patarimą niekada nesustoti pusiaukelėje ir siūlymą pabaigti pradėtus darbus.

Gydytojas

Jeigu jūs esate sveiki, o šiuo metu sapnuojate gydytoją, vadinasi, jus kamuoja mintis, jog daug laiko savo gyvenime švaistote tuščiai. Tušti pokalbiai, kvailos pažintys, kitų žmonių rūpesčiai - ar viso šito jums tikrai reikia? Susikoncentruokite ties savo tikslais, o ne ties malonumais. Jei sapne matote gydytoją odontologą, kuris taiso jums dantis – nemalonumai šeimoje.

Gimdymas

Jeigu sapne pagimdėte, vadinasi, jūsų gyvenime netrukus bus įdomus ir naujas projektas, kuris jums dovanos ne tik patirtį, žinių, bet ir pastorėjusią piniginę. Jeigu gimdymą sapnuoja dar netekėjusi mergina, tai ženklas, kad reikia atidžiai pažvelgti į dabartinius santykius su draugu. Ar viskas klostosi taip, kaip jūs iš tiesų norite? Klausykite savo vidinio balso ir intuicijos, antraip galite sulaukti nemalonumų.

Vaikiškas vežimėlis

Sapne matyti kūdikio vežimėlį – į gerą. Jūsų laukia siurprizas ar susitikimas su ypatingu žmogumi, kuris padės jums išspręsti šiuo metu esančias problemas. Jeigu jau kuris laikas planuojate nėštumą, po tokio sapno verta nusipirkti nėštumo testą - gal jau?..

Vaikai

Matyti sapne vaikus – džiaugsmas, laimė, geros naujienos. Žaidžiantys vaikai sapne – finansinė sėkmė. Jeigu sapnuojate save kaip kūdikį, vadinasi, atėjo laikas pagaliau suaugti, pačiam priimti sprendimus, kurių nesiryžtate. Verkiantys vaikai – laukia nemalonumai, su kuriais susidorosite. Sergantys vaikai – ligos pabaiga (jūsų ar artimųjų). Sapne regėti vaiko mirtį - jūsų vaikai ilgai gyvens, o jei jūs neturite vaikų, vadinasi, išsispręs kažkuri jums nemaloni situacija.

Sūnus

Matyti sapne sūnų – nauji iššūkiai ir geros naujienos. Jei sapnuojate sūnų, o realiame gyvenime jo neturite, vadinasi jūs turite neišspręstų problemų, kurių sprendimo nereiktų atidėlioti. Jei sapnuojate sergantį ar mirštantį sūnų, tai reiškia, kad jūsų auklėjime yra spragų, kurias nevėlu pataisyti.

Duktė

Jei sapnuojate gražų bendravimą su dukterimi, tai reiškia malonias pažintis ir finansinį pagerėjimą. Jei sapne baratės su dukterimi, realiame gyvenime jūs esate per didelis egoistas, ir tai trukdo priimti kito žmogaus požiūrį.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (4)

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi
Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti
Išmokti būti mama nėra paprasta. Yra daug dažnai pasitaikančių klaidų, kurias padaro beveik kiekviena naujai iškepta mamytė. Taip, klaidos gali padėti jums tapti geresne mama, tačiau kartais galima tiesiog jų išvengti.

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos
Artėjančios gražiausios žiemos šventės daugiausiai džiaugsmo suteikia vaikams. Jiems laukimo laikotarpis tampa nepaprastas, per kurį jie rašo laišką Kalėdų Seneliui, kasdien atidaro vis kitą Advento kalendoriaus langelį, stengiasi kuo geriau elgtis ir nori, kad tai pastebėtų patys artimiausi – jų tėveliai.

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką (1)

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką
Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike
Tinklaraščio „Mama su šypsena kišenėje“ autorė Neringa augina penkis vaikus. Savo dienos nutikimus ji suguldo dienoraštį. Jūsų dėmesiui - Neringos laiškas vaikui.

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai (1)

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai
Vieną dieną kalbėjausi su drauge apie vaikus ir nejučia kalba pakrypo apie meilę jiems. Ji prasitarė: „Gal aš ir baisi mama, bet mažąjį myliu labiau..." Susimąsčiau: deklaruojame, kad visus savo mažylius mylime vienodai, bet ar tikrai? Kelios mamos atvirai pasakoja apie meilę savo vaikams (vardai jų prašymu pakeisti).

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip (1)

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip
Per nėštumą ir gimdymą moters organizme vyksta pokyčiai kurie turi įtakos jos fiziologijai. Būtent todėl skausmingas seksas po gimdymo – dažnas reiškinys.

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų? (19)

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų?
Vaikus planuojančios ir jų laukiančios šeimos žino, kad gimus mažyliui jų gyvenimas pasikeis. Daugiausiai naujovių ir iššūkių laukia mamos, kurios kasdienybė kardinaliai keisis.

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija (7)

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija
Ar atkreipėte dėmesį, kokios tobulos po gimdymo būna žinomos moterys – aktorės, politikės, dainininkės, karalienės? Štai Kate Middleton tą pačią dieną po abiejų gimdymų pasirodė viešumoje švytinti, pasipuošusi, su nepriekaištingu makiažu.

Vienas didžiausių santuokos priešų, kurį kuo greičiau vykite iš namų (8)

Vienas didžiausių santuokos priešų, kurį kuo greičiau vykite iš namų
Santuokoje būna visko, todėl tie, kurie tuokiasi tikėdamiesi, kad po vedybų bus geriau, dažniausiai nusivilia.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (3)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras (35)

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras
Psichologės Karolinos Gurskienės pamąstymai apie intymų poros gyvenimą susilaukus vaikų: pagerėja jis, pablogėja ar išlieka toks pat?