Kaip pažadinti po vaikų gimimo priblėsusią aistrą

 (3)
Nors daugelis porų jaučiasi laimingi drauge, tačiau yra tema, kuri kai kurioms jų kelia nerimą - vis didėjantis nuobodulys seksualiniame gyvenime. Pirmųjų metų aistra beveik visiškai išnyko, o vietoj to viskas virto paprasčiausiu įpročiu. Kokios šios monotonijos priežastys? Kaip galima pakeisti šią situaciją ir įpūsti naujos aistros?
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Jaudinantis lytinis gyvenimas įmanomas tik laiminguose santykiuose

Geismas santykiuose labai stipriai priklauso nuo to, ar partneris jaučia pasitenkinimą jais. Ar partneriai jaučiasi mylimi, vienas kitu pasitiki ir jaučia vienas kitam padėką? Visiškai atsiduoti ir užsiimti intymiais dalykais įmanoma tik su sąlyga, kad visa tai yra.

Jeigu norite jaudinančio seksualinio gyvenimo, labai svarbu su partneriu kalbėti apie jo jausmus, norus ir baimes. Santykiuose būtina vienas kitam suteikti pakankamai erdvės, kad abu galėtų pasakyti, kas suteikia laimės, o kas - neigiamų emocijų.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Gimdymai Lietuvoje: su anytomis, dukterimis ir pagėrusiais vyrais
Kaip suplanuoti vaiko lytį: patarimai, kuriuos žinojo mūsų močiutės

Tik taip įmanoma deramai reaguoti į partnerį ir pateikti pasiūlymus, kaip viską galima būtų tobulinti. Jeigu konfliktines situacijas bandysite pakišti po kilimu vildamiesi, kad viskas išsispręs savaime, tikrai nieko gero nepasieksite. Nepakankamas bendravimas sukuria tik dar didesnes problemas, vadinasi, tuo pačiu ir didesnį nepasitenkinimą bei nusivylimą.

Jaudinantis lytinis gyvenimas - tik patenkintiems savo kūnus

Seksualinį gyvenimą veikia dar vienas svarbus veiksnys - pasitenkinimas savo paties kūnu. Daugelis mūsų, žvelgdami į veidrodį, matome tik problemines zonas: kojos per storos, krūtinė per maža, o pilvas nepakankamai plokščias. Visas šis nepasitenkinimas automatiškai persiduoda seksualumui. Kai žmogus blogai jaučiasi savo paties kūne, šios neigiamos emocijos persikelia ir į jausmingumą bei erotiką.

Tad neleiskite, kad jus klaidintų netikri idealai iš reklamų ir televizijos. Niekas nėra tobulas! Jūs jūsų antrosios pusės akyse esate nuostabiausia. Ypač po nėštumo moterys dažnai jaučiasi nepatenkintos savo kūnu. Tačiau reikia ne nerimauti, o imtis veiksmų, kad pasiektumėte trokštamas kūno formas.

Patarimai norintiems pokyčių lytiniame gyvenime

  • Kartu išeikite: Vietoj eilinio vakaro prie televizoriaus partneriai galėtų kartu kažkur išeiti. O jei jau niekur nesinori eiti, tuomet galima namuose suruošti vakarienę žvakių šviesoje. Tokiam vakarui vaikus auginančios poros turėtų ruoštis iš anksto - pasirūpinti, kas tuo metu prižiūrės jų vaikus, kad galėtų be problemų mėgautis kartu praleistu laiku.

  • Maitinkite vienas kitą: Partneriai galėtų pasisemti įkvėpimo filme „9 ½ savaitės" ir vienas kitą pamaitinti įvairiu maistu.

  • Bendra vonia: Pabandykite kartu atsipalaiduoti vonioje. Tiesiog uždekite žvakes, muzikiniam fonui paleiskite romantišką muziką, pasirūpinkite putojančiu vynu. Tai neabejotinai sužadins abipusę aistrą.

  • Pakeiskite vietą: Juk žinote, kad nauji tapetai gali sukurti tikrą stebuklą. Taip ir partneriai, kartais turi tiesiog pabėgti nuo kasdienybės. Neilga išvyka į romantišką viešbutį - ideali išeitis.

  • Sulėtinkite tempą: Visiškai nesvarbu, kaip vienas kitą palepinsite - viskam skirkite dvigubai daugiau laiko. Aistrą tai tik dar labiau pakurstys.

Gero seksualinio gyvenimo instrukcijos nėra

Kiekvienas mūsų norėtume išmokti triukų ir metodų, kaip suvilioti ir patenkinti savo antrąją pusę. Žinoma, patarimų, kaip pagerinti lytinį gyvenimą yra, tačiau patikimos instrukcijos šiam atvejui dar niekas nesukūrė. Lovoje sėkmė nusišypso tam, kuris pats savimi patenkintas ir nori suteikti laimę kitam.

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Ko tėvai labiausiai pasiilgsta gimus kūdikiui? (3)

Ko tėvai labiausiai pasiilgsta gimus kūdikiui?
Gimus kūdikiui gyvenimas niekada nebebus toks kaip anksčiau. Vaikai atneša daug džiaugsmo ir atradimų, tačiau taip pat šio to reikia atsisakyti. Paklaustos mamos prisipažįsta, ko joms labiausiai trūksta atsiradus pirmagimiui.

Penkios priežastys, kodėl skauda spenelius žindymo metu

Penkios priežastys, kodėl skauda spenelius žindymo metu
Daugiau nei trečdalis visų žindančių motinų pirmosiomis savaitėmis po gimdymo skundžiasi spenelių skausmais. Kai juos skauda, kūdikio žindymas tampa tikra kankyne.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo
Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

10 klausimų apie seksą, kurie rūpi, bet nedrąsu paklausti

10 klausimų apie seksą, kurie rūpi, bet nedrąsu paklausti
Ką svarbu žinoti vaikelio susilaukusioms poroms apie intymius tarpusavio santykius? 10 dažniausiai rūpimų klausimų ir 10 atsakymų į juos.

Kokios klaidos nedaryčiau augindama kitą vaiką: lietuvių mamų paatviravimai

Kokios klaidos nedaryčiau augindama kitą vaiką: lietuvių mamų paatviravimai
Šį klausimą uždavėme portalo TavoVaikas.lt bičiulėms ir sulaukėme pačių įdomiausių atsakymų.

Simona atskleidžia savo lieknumo paslaptį: iki tol niekas nepadėjo

Simona atskleidžia savo lieknumo paslaptį: iki tol niekas nepadėjo
Po gimdymo numesti priaugtą nėštumo svorį moterims sekasi skirtingai. Žurnalas TAVO VAIKAS šįkart pakalbino dviejų vaikų mamą Simoną, kuri sutiko pasidalinti savo patirtimi.

Ko negalima valgyti žindančiai mamai

Ko negalima valgyti žindančiai mamai
Ar tikrai žindyvė gali valgyti viską?

Vis dažniau ginekologines ligas sukelia stresas ir pervargimas

Vis dažniau ginekologines ligas sukelia stresas ir pervargimas
Stresas, pervargimas, didelis fizinis krūvis, nepilnavertė mityba vis dažniau siejami su ginekologinių ligų susirgimo atvejais.

Veiksmingi patarimai, kaip tapus tėvais išsaugoti ypatingą ryšį tarp vyro ir moters

Veiksmingi patarimai, kaip tapus tėvais išsaugoti ypatingą ryšį tarp vyro ir moters
Ar esate patenkinti savo santuoka? O gal susilaukus vaikų prioritetų sąrašą teko pakoreguoti?

Psichologė: po gimdymo svorį galima reguliuoti, depresijos - ne

Psichologė: po gimdymo svorį galima reguliuoti, depresijos - ne
Namuose pagaliau krykščia mažylis. Tačiau širdyje apsigyvena ne džiaugsmas, o liūdesys. Dažnai rieda ašaros, moterį kankina noras būti ne čia, šalia kūdikio, o kažkur kitur... Iš kur tokios mintys?

Šitų 11 frazių pagimdžiusi mama tikrai nenori girdėti (2)

Šitų 11 frazių pagimdžiusi mama tikrai nenori girdėti
Susilaukus vaiko, tampa šiek tiek sunkiau išlaikyti tokius pat gerus santykius, kaip ir iki gimdymo, su vaikų neturinčiomis draugėmis. Pateikiame 11 frazių, kurios labiausiai erzina jaunas mamas, ir kurios gana dažnai (ir visai nepiktybiškai) išsprūsta dar negimdžiusioms draugėms.

Kas labiausiai pasikeičia gyvenime, tapus mama (2)

Kas labiausiai pasikeičia gyvenime, tapus mama
Koks yra didžiausias jūsų „atradimas“ tapus mama? Šį klausimą uždavėme savo paskyroje "Facebook". Sulaukėme daugybės atsakymų, iš kurių įdomiausiuosius publikuojame šiame straipsnyje.

Natūralus gimdymas, cezario pjūvis, žindymas – kokią turi įtaką vaiko mikrobiomui bei būsimai sveikatai

Natūralus gimdymas, cezario pjūvis, žindymas – kokią turi įtaką vaiko mikrobiomui bei būsimai sveikatai
Lietuvoje viešėjusią Bridget Supple, pasiruošimo gimdymui lektorę, daugiau nei penkiolika metų dirbančią didžiuosiuose Jungtinės Karalystės gimdymo skyriuose, kalbina Lina Gabrijolavičienė.

Įvardijo, kas paskatintų lietuvius grįžti į darbą pirmaisiais vaiko auginimo metais

Įvardijo, kas paskatintų lietuvius grįžti į darbą pirmaisiais vaiko auginimo metais
Minėdama Motinos dieną, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba išsiaiškino, kokių poreikių turi dirbantieji, norintys derinti darbą ir vaikų priežiūrą.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50
Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.