Kaip vaikelio laukiasi skirtingų Zodiako ženklų moterys?

 (13)
Kaip vaikelio laukiasi skirtingų Zodiako ženklų moterys? Nėštumo horoskopas visiems 12 ženklų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Avino ženklo moterys linkusios priimti staigius ir neapgalvotus sprendimus. Nėštumą ir vaiko gimimą šio ženklo moterys taip pat traktuoja kaip projektą, kuriam nereikia ypatingai ruoštis, o reikia tiesiog veikti. Tačiau vos tik patvirtinamas faktas, kad moteris nėščia, ji ima ruoštis, užsirašo pas gydytoją, darosi tyrimus, ir visiškai pamiršta anksčiau pradėtus projektus, jie tampa nebesvarbūs ir nebeįdomūs. 

Naujagimio kraitelį Avino ženklo moterys pradeda ruošti gerokai iki gimdymo datos, ir priperka visko labai daug.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Buvau nusprendusi gimdyti su vyru ir be nuskausminamųjų, bet...
Angelina Jolie ir Bradas Pittas įsivaikina dar vieną vaiką?

Jaučio ženklo moterys yra ramios, išlaikančios pusiausvyrą, svarbius gyvenimo sprendimus jos priima apgalvotai, per daug neskubėdamos. Vaikams jos nori paties geriausio, todėl motinos vaidmeniui ruošiasi ypač rūpestingai. 

Jaučiai ne itin pasitiki medikais, tad nėštumo metu šio ženklo atstovei tenka peržengti savo principus ir daryti tai, ką liepia gydytojas. Iš šono gali atrodyti, kad užsispyręs Jautis tapo nuolaidesnio būdo.

Dvyniams būdinga dvejopa prigimtis, tad nėštumu šio ženklo atstovės džiaugiasi kaip įdomiu ir įkvepiančiu nuotykiu. Tik vėliau Dvynė supranta, kad vaiko gimimas reiškia ir rūpesčius bei problemas. 

Dvynių nuotaikos keičiasi kas minutę – depresiją keičia linksmybės ir džiaugsmas. Nėštumas neapriboja šio ženklo moterų aktyvumo, per devynis mėnesius jos gali spėti išmokti dar vieną kalbą, įgyti vairuotojo pažymėjimą arba apsiginti diplominį darbą.

Vėžio ženklo moterys džiaugiasi kiekviena nėštumo akimirka, motinos vaidmeniui ruošiasi labai rūpestingai - ilgai renkasi tinkamą partnerį, kuris būtų geriausias tėvas vaikui, vaikus gimdo, kad sustiprintų šeimą. 

Iš visų horoskopo ženklų Vėžiams šeima yra svarbiausia, todėl daugumai šio ženklo atstovių nėštumas tampa takoskyra tarp karjeros ir šeimos. Gimus vaikui, šeima tampa svarbiausia jos gyvenime. Šio ženklo moterys nėštumo metu tampa sentimentalios, verksmingos.

Liūto ženklo atstovės gali nuspręsti susilaukti vaiko iš išskaičiavimo, jos šį žingsnį rūpestingai pasveria ir viską apskaičiuoja. Pavyzdžiui, nėštumas joms gali tapti pasiteisinimu, leidžiančiu išvengti atsibodusio darbo, kurio šiaip mesti ji vis neišdrįsta. 

Šio ženklo atstovės, tapusios motinomis, tampa tikromis liūtėmis – savo mažylius jos gina su tikru liūtės temperamentu. Savo vaikams jos įskiepija pasitikėjimą savimi ir savigarbą. Nėštumo metu moteris-Liūtė yra tikra karalienė – ori, graži ir pasitikinti savimi. Šio ženklo atstovėms nėštumo metu patariama labiau rūpintis savo sveikata.

Mergelės nuo ankstyvos jaunystės yra pasiruošusios auginti vaikus. Ir kuo Mergelė tampa vyresnė, tuo labiau nori savo gyvenimą skirti šeimai ir vaikams. Jos yra rūpestingos, gal net pernelyg rūpestingos mamos, siekiančios sužinoti viską apie vaiko sveikatą ir auginimą. Nėštumo metu Mergelės būdas šiek tiek pasikeičia – ji tampa griežtesnė, reiklesnė aplinkiniams, jai sunkiau priimti kompromisus.

Svarstyklių ženklo moterims nėštumas yra romantiškų santykių tąsa. Jos tampa dar praktiškesnės, dar labiau šeimyniškos. Šio ženklo moterys moka išlaikyti pusiausvyrą tarp savo poreikių, gerų santykių su vyru ir kitais šeimos nariais. Jos labai atsakingai vertina nėštumą ir niekada neatidėlioja vizito pas gydytoją ir privalomų tyrimų.

Skorpiono ženklo atstovės nėštumo metu tampa gynybiškai agresyvios aplinkinių atžvilgiu. Jos gali tapti griežtesnės, atšiauresnės ir agresyvesnės, kaprizingesnės. Sąžiningai lankosi pas gydytojus, bet ne taip sąžiningai vykdo jų nurodymus. Prieš kažką darydamos, būtinai turi įsitikinti, kad tai tikrai būtina.

Šaulio ženklo atstovės mamomis yra pasiruošusios tapti labai anksti, jos svajoja apie didelę, draugišką šeimą. Šaulės aktyvumo nėštumas neapriboja, ji spėja užbaigti visus prieš nėštumą pradėtus darbus. Šio ženklo atstovės sportiškos, aktyvios, nėra linkusios dejuoti dėl nėštumo keliamų nepatogumų. Pas gydytojus lankosi nenoriai. Nėštumas pakeičia Šaulio ženklo moters pasaulėžiūrą – ji tampa atsakingesnė ir labiau disciplinuota.

Ožiaragio ženklo atstovėms nėštumas yra geriausias gyvenimo laikotarpis. Jos jaučiasi svarbios, vertingos ir turinčios misiją – išnešioti ir pagimdyti žmonijos įpėdinį. Laiku apsirūpina viskuo, kas būtina mažyliui, susiranda geriausią vaikų gydytoją, labai rūpinasi savimi. 

Ožiaragio ženklo moterys dažniau nei kitų Zodiako ženklų atstovės vengia gimdyti pačios, o renkasi cezario operaciją.

Vandenio ženklo atstovės šeimą sukuria vėliau, nei kitų Zodiako ženklų atstovai, nes labiausiai nemėgsta būti ilgam laikui pririšti prie vienos vietos, vieno projekto ir tų pačių įsipareigojimų. Kai pastoja, šio ženklo atstovė pasirūpina, kad gyvenimas su naujagimiu būtų kuo patogesnis ir mobilesnis, nes ilgai sėdėti namie ji negali. Vandenės uoliai vykdo gydytojo nurodymus, dažnai būna prietaringos.

Žuvų ženklo atstovėms vaikai yra gyvenimo pagrindas, šeimos be vaikų ji neįsivaizduoja. Neretai Žuvų ženklo atstovė už savo išrinktojo sutinka tekėti tik tada, kai jau laukiasi nuo jo vaiko. Nėštumo metu Žuvų charakteris labai pasikeičia. Šalia jų niekam nebūna lengva, nes ji nesileidžia į jokius kompromisus ir nenusileidžia jokiu klausimu.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

I nėštumo trimestras (0-13 sav.)

Pirmieji nėštumo požymiai

Pirmieji nėštumo požymiai
Planuojant vaikelį, moteris tampa aidesnė savo kūnui. Nuovargis, jautri krūtinė, noras į lovą kristi vos grįžus po darbo – visa tai jai gali sufleruoti apie būsimą nėštumą. Kokie nėštumo pradžios požymiai yra patikimiausi?

Vyresnė ar jaunesnė: koks amžius idealus tapti mama (23)

Vyresnė ar jaunesnė: koks amžius idealus tapti mama
Tikriausiai, niekas jums nepasakys taisyklės, kada jums geriausias laikas tapti mama. Vienos vaikų susilaukia net nepilnametės, kitos – įkopusios į penktąją dešimtį. Tačiau kokie ankstyvo vaikų auginimo, o kokie brandžios motinystės privalumai ir trūkumai?

Apie nėštumą pranešė nuotrauka, kurią pamačius daugelis ėmė kvatoti

Apie nėštumą pranešė nuotrauka, kurią pamačius daugelis ėmė kvatoti
Socialiniai tinklai - puiki vieta pranešti draugams, giminaičiams ir tiesiog visiems kitiems apie nėštumą.

Žinutė apie laukiamą septintą vaikelį tirpdo internautų širdis (27)

Žinutė apie laukiamą septintą vaikelį tirpdo internautų širdis
Pranešti draugams ir giminaičiams apie būsimą vaikelį visada yra išskirtinis įvykis, lydimas jaudulio ir džiugesio.

Ar tikrai nėštumą galima diagnozuoti su dantų pasta (8)

Ar tikrai nėštumą galima diagnozuoti su dantų pasta
Tokių dalykų dar nebuvome girdėję. Pirma mintis - kažkas juokauja. Tačiau juk ne balandžio pirmoji. Pasirodo, yra daugybė moterų, kurios tiki, jog nėštumui nustatyti nereikia pirkti specialaus testo, užtenka turėti dantų pastos.

Pirmieji nėštumo požymiai, apie kuriuos galbūt nežinojote

Pirmieji nėštumo požymiai, apie kuriuos galbūt nežinojote
Vienos moterys nėštumą pajunta labai greitai, nes jį planuoja ir labai jo laukia. Kitas užklumpa patys dažniausi ir visiems žinomi simptomai – pykinimas, krūtinės tempimas, dingsta menstruacijos. Dar kitos – nė nesusimąsto, kad netrukus taps motinomis, nes jų organizmai siunčia mažiau populiarius „signalus".

Patarimai vyrui, kurio moteris laukiasi kūdikio (2)

Patarimai vyrui, kurio moteris laukiasi kūdikio
Neretai vaiko laukimą temdo įvairios baimės ir nerimas. Šalia moters esantis vyras gali padėti moteriai išmokti džiaugtis nėštumu. Keli patarimai vyrui.

Psichologė: kaip skirtingo amžiaus vaikams pranešti apie mamos nėštumą

Psichologė: kaip skirtingo amžiaus vaikams pranešti apie mamos nėštumą
Nėštumas, kai šeima jau turi vaikų, yra šiek tiek kitoks, negu pirmagimio laukimas. Tėvams kyla klausimas – kaip tinkamai apie nėštumą pranešti vyresniam vaikui? Pataria psichologė Karolina Gurskienė.

Nėštumas, kurio nelaukiau: ką man dabar daryti? (19)

Nėštumas, kurio nelaukiau: ką man dabar daryti?
Sužinojusi, kad neplanuotai pastojo, natūralu, kad moteris sutrinka. Ją aplanko įvairios mintys ir klausimas, kaip dabar pasielgti.

Naujagimiai šiukšliadėžėse: juos žudo ne tik motinos, bet ir mūsų abejingumas

Naujagimiai šiukšliadėžėse: juos žudo ne tik motinos, bet ir mūsų abejingumas
Jonavoje ligoninės tualete pagimdytas, nužudytas ir į šiukšliadėžę išmestas naujagimis. Vilniuje į maišelį įkištas ir po lova paslėptas kūdikis. O metai tik prasidėjo... Atrodo, protu nesuvokiamos istorijos. Ir visgi jos vyksta. Ir ne kažkur toli, o čia, šalia mūsų, dabar.

Būsimieji tėvai vaiko lytį gali sužinoti septintą nėštumo savaitę (6)

Būsimieji tėvai vaiko lytį gali sužinoti septintą nėštumo savaitę
Tėvams, nesitveriantiems noru sužinoti būsimo vaikelio lytį, nebereikės kankintis iki pusės nėštumo. Kraujo testas gali atskleisti vaisiaus lytį septintą nėštumo savaitę. Tai yra anksčiau, nei dauguma nėščių pacienčių pirmą kartą pasirodo pas savo gydytoją.

Lietuvės moterys atvirauja, kaip vyrui pranešė apie nėštumą (4)

Lietuvės moterys atvirauja, kaip vyrui pranešė apie nėštumą
Apie tai, kad vyras taps tėčiu, moterys dažnai planuoja pasakyti kaip nors neįprastai – padaryti staigmeną ir nustebinti, bet tą akimirką neretai užvaldo jaudulys, džiaugsmas, sumišęs su nerimu, ir visas planas išgaruoja iš galvos...

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus – kokiais tėvais jūs būsite (6)

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus – kokiais tėvais jūs būsite
Tikėti ar ne – jūsų asmeninis apsisprendimas. Mūsų manymu, tai labiau pasižaidimas, smagi pramoga, kurią gali išbandyti būsimais tėvais tapsiantis vyras ir moteris.

Vyras nieko nežinojo apie žmonos nėštumą ir jos ruošiamą staigmeną (6)

Vyras nieko nežinojo apie žmonos nėštumą ir jos ruošiamą staigmeną
Egzistuoja daug įdomių būdų, kaip pranešti apie nėštumą vyrui, savo tėvams ar draugams.

Kaip tinkamai paskelbti apie nėštumą socialiniuose tinkluose

Kaip tinkamai paskelbti apie nėštumą socialiniuose tinkluose
Perfrazavus vieną žinomą posakį, šiais laikais, jei žinia nepaskelbta jūsų Facebook profilyje, ji nepaskelbta visai.