Abejingų neliks: jie turėjo gimti dviese, bet...

Paprašyta vienu žodžiu apibūdinti gyvenimą su 5 mėnesių trynukėmis ir beveik 5-erių sūnumi, Karae Coursey iš Pensilvanijos (JAV) reziumavo dviem žodžiais: „organizuotas chaosas“. Vos metus žvilgsnį į nuotraukas, kurias ji skelbia savo paskyroje „Instagram“ svetainėje, peršasi dar du žodžiai: „žavu ir miela“
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

K. Coursey, kuri pati yra iš dvynių, įtarė, kad laukiasi dvynukų, nes ją labiau pykino ir ji jautėsi labiau pavargusi nei per pirmąjį nėštumą, kai laukėsi sūnaus Kanono. Per patikrą ultragarso specialistas patvirtino jos spėliones, o kai patikros informaciją peržiūrėjo gydytojas, jis pasakė, kad moteris laukiasi ne dvynukų, o trynukų.

„Mano vyras (Bryantas Coursey) sužinojęs vos nenualpo ir išėjo į kitą kambarį paskambinti savo tėčiui, – pasidalijo K. Coursey. – O aš paskambinau savo sesei, mamai ir tėčiui. Visi džiaugėsi naujiena apie dvynukus, bet žinia apie trynukus juos šokiravo. Mūsų šeimoje paprastai gimsta dvyniai.“

Prieš penkis mėnesius pagimdžiusi identiškas trynukes Bailey, Beau ir Brook, K. Coursey nusprendė dalintis jų nuotraukomis (kuriose jos dažniausiai fiksuojamos aprengtos vienodais drabužėliais) savo paskyroje „Instagram“ svetainėje, taip pat savo tinklaraštyje, kurį ji pavadino „Truly Triplets“. Moteris džiaugiasi, kad ryšys su daugiau nei 6 tūkst. sekėjų yra labai smagus ir naudingas.

„Žmonių reakcija į trynukus mane džiugina, – sako ji. – Aš pati nepažinojau jokių trynukų, kol pati nepagimdžiau. Dabar pati socialinėje žiniasklaidoje ieškau dvynukų, trynukų ir daugiau vienu metu gimusių vaikų.“

That look when you see a dog and you're dressed like a cat 🐱🐱🐱!!! Having triplets changed everything, that cute fashionable diaper bag I had, has changed into overnight bag with everything but the kitchen sink! A backup outfit for 1, is now a new wardrobe for 3, but I'd rather be over prepared then under, we've all been there... Outfits @carters Little Baby Basics ~ Read more on our Blog and a get coupon this weekend. Like & Follow our Facebook page Truly Triplets #trulytriplets #baileybeaubrook #brookbeaubailey #twinsandmultiples #sponsored #lovecarters #babychangeseverything #littlebabybasics #tripletsofinstagram #sistersister #sittingpretty #catears #beautifully_made_babies #blackmomsblog #happylittlelady

A post shared by Truly Triplets ™ (@truly_triplets) on May 24, 2017 at 6:20am PDT

K. Coursey taip pat skelbia savo beveik 5-erių metų sūnaus Kanono nuotraukas. Moteris papasakojo, kad sūnus dievina savo mažyles sesutes.

„Jis labai meiliai su jomis elgiasi, rimtai priima savo kaip vyresniojo brolio vaidmenį ir nori padėti jas prižiūrėti, – džiaugiasi ji. – Ryte nubudęs jis nori pagulėti prie jų. Jis mano, kad supranta tai, ką jos sako, ir labai jomis didžiuojasi. Jis žino, kad jos ypatingos.“

Karae papasakojo, kad su savo dvyne seserimi vaikystėje taip pat dažniausiai rengdavosi vienodais drabužiais. „Instagram“ svetainėje skelbiamose nuotraukose jos trynukės atrodo be galo laimingos, aprengtos vienodomis glaustinukėmis.

K. Coursey turi daug patarimų kitų trynukų tėvams. Ji ragina mamas ir tėčius priimti pagalbą iš artimųjų, ypač pirmaisiais mėnesiais, kai labai sunku, ir stengtis bent retkarčiais ištrūkti iš namų. Taip pat ji ragina mamas, kurios siekia bet kokia kaina maitinti vaikus krūtimi, nebūti sau per griežtomis.

„Po keturių savaičių Bailey ir Beau grįžo namo dviejų dienų skirtumu, o po savaitės parsivežėme ir Brook, – pasakojo ji. – Tuo metu buvo sunku lankytis ligoninėje, o dar sunkiau buvo rasti laiko nusitraukti pieną. Ankstukai nelabai gerai žinda, nes jie greit pavargsta. Tad vos tik pradėjau juos maitinti mišinukais, jie iškart priaugo svorio, todėl nebesukau sau galvos dėl natūralaus maitinimo.“

O tam, kad mamai nereikėtų nuolat lakstyti iš vaikų kambario į virtuvę, K. Coursey rekomenduoja vaikų kambaryje pastatyti nedidelį šaldytuvą ir buteliukų šildytuvą.

O pabaigai ji duoda labai paprastą patarimą: „Kuo toliau, tuo bus lengviau, – sako ji. – Nenuleiskite rankų.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.