Reklama

Ar jau paprašėte Kalėdų Senelio dovanų savo artimiesiems?

Pats metas tai padaryti, juolab kad įsisukus į prieššventinį šurmulį laikas bėga nepaprastai greit. Galima ir nespėti.
© Gamintojo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiandien, kai gyvename intensyvaus kasdienio vartojimo laikais, kai stacionarių ir virtualiųjų parduotuvių lentynos lūžta nuo prekių gausos, dovaną sunku ne tik išrinkti, bet ir kyla pavojus žmogui padovanoti tą patį, ką jis jau turi ar neseniai gavo dovanų. Norisi ko nors išskirtinio, originalaus, ypatingo, galbūt netikėto. Puikiu pasirinkimu gali tapti personalizuotos dovanos arba, paprasčiau tariant, daiktai su atspausdintomis pasirinktomis asmeninėmis nuotraukomis.

„Žmonės pasiilgo įdomesnių sprendimų, nei pagal šabloną kažkur Kinijoje ar kitose šalyse pagaminti suvenyrai. Juk dovana norisi nustebinti, pamaloninti tą, kuriam ji skirta, ypač jei tai artimas, brangus asmuo. Norisi, kad dovaną gavęs žmogus ją brangintų, o ne nukištų kažkur toli į kampą, – teigia unikalią paslaugą, leidžiančią labai greitai ir patogiai susikurti ypatingas personalizuotas dovanas bei suvenyrus su norimomis nuotraukomis įvairioms progoms, siūlančios įmonės „Printagrama" prekės ženklo „Printmemo" vadovas. – Pagalvės, magnetukai, šokoladas, drobė, įrėminti plakatai, fotoakmenys, tradiciniais jau tapę puodeliai bei marškinėliai – tai tik dalis daiktų, ant kurių klientams siūlome atspausdinti pageidaujamas nuotraukas".

Kodėl verta rinktis mus, o ne kitas, panašias paslaugas teikiančias įmones?

„Pirmiausia dėl to, kad esame vieninteliai tokie, kurie siūlome labai paprastu būdu patiems išsirinkti norimas nuotraukas tiesiai iš „Instragram" arba „Facebook" paskyros ir įkelti į mūsų sukurtą platformą. Nebereikia nuotraukų įrašinėti į jokias laikmenas, atskirai kažkur nešti, siųsti, juolab kad paprastas minėtų socialinių tinklų vartotojas nelabai pats ir gali tiesiogiai atsispausdinti norimą nuotrauką, nes reikia mokėti tinkamai išsaugoti pasirinktą kadrą. Antra, pats pasirinkto daikto užsakymo procesas yra labai smagus ir paprastas. Be to, ir greitas. Žmogus gali pats komponuoti, dėlioti norimas nuotraukas. Galima sakyti, jis asmeniškai dalyvauja kuriant dovanas. O tai dovanai suteikia dar daugiau šilumos ir meilės."

Kokios dovanos šventėms populiariausios?

„Pagal praėjusių metų kalėdinio periodo statistiką darau išvadą, kad dabar populiarumo viršūnė yra magnetukai, pagalvės, šokoladas. Dėmesio visada sulaukia ir puodeliai, marškinėliai", – šypteli pašnekovas. Ir priduria, kad produktų pasiūlą artimiausiu metu ketina plėsti. Juolab kad vis daugiau klientų teiraujasi dėl galimybės pasigaminti personalizuotą kalendorių, kitokių daiktų. Pasak jo, šiuo metu kaip tik vyksta kalėdinės 20 proc. nuolaidos visam asortimentui, tad šventėms ruoštis – pats metas.

Nuo gruodžio įmonė savo paslaugas pradeda siūlyti ne tik lietuviams, bet ir lenkams bei latviams. Po Naujųjų ketinama žengti ir į kitas Europos šalis, tačiau jau dabar galima užsisakyti prekių pristatymą visoje Europoje. Kartu su įmonės plėtra vyksta ir daugiau pokyčių: keičiasi prekės ženklo pavadinimas – nuo šiol jis vadinsis „Printmemo", atsinaujina įmonės internetinis puslapis, o prekės visoje Lietuvoje pristatomos nemokamai. Netolimoje ateityje ketinama atnaujinti ir produktų pasiūlą.

Daugiau informacijos www.printmemo.lt

Šiuo metu kaip tik vyksta 20 proc. kalėdinės nuolaidos visam asortimentui.

Užsakymo nr.: PT_72987598

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.