Reklama

Kalėdinėje labdaros mugėje pildomos sunkiai sergančių vaikų svajonės

Poilsio ir pramogų kompleksas „Vilnius Grand Resort” kartu su onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais ir jų šeimomis besirūpinančiu fondu „Mamų unija“ antrą kartą organizuoja Kalėdinę labdaros mugę.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jos metu dalis surinktų lėšų bus skirta sunkiai sergančių vaikų kalėdinėms svajonėms išpildyti. Renginys vyks poilsio ir pramogų komplekse „Vilnius Grand Resort” Vilniuje, gruodžio 4 d., sekmadienį, nuo 11 val. iki 16 val.

„Organizuodami šią mugę įsitikinome, kokie svarbūs ir reikalingi yra geri darbai. Ypač vaikams, kuriems šios Kalėdos nebus tokios baltos ir džiugios, nes jie sunkiai serga. Todėl turėdami tikslą – išpildyti sergančių vaikų svajones – nusprendėme prisidėti, organizuodami turiningą Kalėdinę labdaros mugę“, - sakė „Vilnius Grand Resort” viešbučio direktorė Mila Taneva.

„Esame laimingi, kad artėjant šv. Kalėdoms galime būti „Kalėdų seneliais“ su dideliais maišais, kuriuose telpa ne tik dovanos sergantiems vaikams, bet ir dėmesys bei nuoširdus atidumas jiems ir jų šeimoms.“, - sakė paramos ir labdaros fondo vadovė Eglė Mėlinauskienė.

Kalėdinėje labdaros mugėje vyks Kalėdiniai vėlyvieji pusryčiai (angl. „Brunch“) su dainininku Egidijumi Sipavičiumi ir saksofonistu Gintaru Mockumi. Jų metu bus platus šventinių patiekalų pasirinkimas, o vaikai bus sudominti smagiais užsiėmimais. Taip pat vyks mugė „Vaikai padeda vaikams”. Joje vaikai iš 5 Vilniaus mokyklų ir vaikų darželių demonstruos savo piešinius ir darbelius, kuriuos norintieji galės įsigyti.

Renginį vainikuos Kalėdinis aukcionas, kuriame bus kviečiama varžytis dėl puikių dovanų sau ir savo artimiesiems: „Vilnius Grand Homes“ kupono 7 naktų apgyvendinimui viename iš kurortų pasirinktinai, dovanų kuponai šeimai į bet kurį pasirinktą filmą Forumcinemas kino teatruose, bilietai į romantinės komedijos spektaklį “Nebaigtas Romanas” bei daugybės meno dirbinių.

Dalis mugės, parodos bei aukciono metu gautų pajamų bus paaukotos paramos ir labdaros fondui „Mamų Unija“, kuris už surinktas lėšas išpildys Kalėdines sergančių vaikų svajones.

Kviečiame pasidairyti po praėjusių metų kalėdinę labdaros mugę:

Apie „Vilnius Grand Resort“:

Tai modernus poilsio ir pramogų kompleksas, įsikūręs vos 20 minučių kelio nuo Vilniaus miesto centro. Komplekse įrengti 185 kambariai bei 8000 kv.m. ploto konferencijų centras siūlo neribotas galimybes organizuoti konferencijas, seminarus, diskusijas ir parodas. Komplekse esantys restoranai „Le Paysage“ ir „Bora Bora“ kviečia pasimėgauti gurmaniška virtuve bei nuostabiais gamtos vaizdais. Poilsio komplekse taip pat įsikūręs sveikatingumo centras „Oasis Spa & Gym” bei profesionalus 18 duobučių „The V Golf Club“ golfo aikštynas, pripažintas vienu geriausių Baltijos šalyse.

Apie „Mamų uniją“:

Paramos ir labdaros fondas įsteigtas 2008 m. ir rūpinasi kiekvienu vėžiu susirgusiu vaiku bei jo šeima, padeda finansiškai bei psichologiškai. Fondas onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimoms 2009-2015 m. suteikė paramos už daugiau kaip 667 tukst. Eurų.

Užsakymo nr.: PT_73046146

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.