Reklama

LEGO modeliavimas – ne tik vaikų užsiėmimas

Nors balandžio 11-12 d. keturių didžiausių šalies miestų „Akropoliuose" renginio „Spalvingosios LEGO vaikų velykėlės. Ateik konstruoti LEGO margučių" ypač laukiami mažieji, dalyviams konstruoti iš kaladėlių padėsiantis Lietuvos LEGO bendruomenės „LitLUG" narys Tomas Čižauskas įsitikinęs, kad konstravimas nėra vien tik vaikiškas užsiėmimas – tai rodo ir didžiulis suaugusiųjų LEGO entuziastų, besiburiančių į klubus visame pasaulyje, skaičius.
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

LEGO – universalus konstruktorius, su juo galima įgyvendinti daugybę idėjų ir temų, todėl ilgainiui visi randa bendraminčių, nesvarbu, kokio amžiaus bebūtų. Juolab, kad šiais technologijų laikais susisiekti su šio konstruktoriaus gerbėjais visame pasaulyje ar netgi virtualiai sudalyvauti konkursuose nėra sudėtinga", – pasakojo T. Čižauskas.

Visame pasaulyje egzistuojančios bendraminčių grupės labiausiai žinomos anglišku sutrumpinimu LUG (LEGO User Group). Pasak jo, neretai šias grupes sudaro vien tik tik suaugę žmonės, kartais ir 50 metų amžius – ne riba. Tiesa, egzistuoja ir vaikų, ir paauglių LEGO gerbėjų klubai.

Klubų nariai su malonumu prisideda prie renginių, kuriuos organizuoja LEGO atstovybės. „LitLUG" klubo nariai dalyvavo praėjusią vasarą Klaipėdoje ir Vilniuje organizuotuose renginiuose „LEGO miestas", kuriuose padėjo dalyviams statyti namus. Kiekvienas pastatytas miestas siekė apie ketvirtį šimto kvadratinių metrų. Ir Vilniuje, ir Klaipėdoje miestų iš kaladėlių statybose dalyvauti panoro apie 4 tūkst. žmonių.

LitLUG klubo archyvo nuotraukos:

Jis pasidžiaugia, kad susidomėjimas konstravimu iš LEGO kaladėlių auga tarp paauglių. „Skirtingai nei vaikai jie labiau stengiasi, kad jų sukurti modeliai būtų kitokie, išskirtiniai. Ir tai džiugina – vadinasi, auga nauja karta, kuri galbūt „neišaugs" iš LEGO ir ateityje prisijungs prie mūsų klubo", – teigė T. Čižauskas.

Pasak jo, renginys „Spalvingosios LEGO vaikų Velykėlės. Ateik konstruoti LEGO margučių", vyksiantis keturiuose didžiausiuose šalies miestų „Akropoliuose" balandžio 11- 12 d., skirtas visai šeimai, tačiau labiausiai orientuotas į mažuosius.

„Mūsų tikslas – padovanoti vaikams galimybę išlaisvinti savo fantaziją, suteikti pozityvių emocijų ir įrodyti, kad iš LEGO kaladėlių galima konstruoti bet ką", - sakė „LitLUG" narys.

Apie renginius išsamiau sužinosite paspaudę šias nuorodas:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Šiauliuose

Užsakymo nr.: PT_67582424

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.