Reklama

LEGO modeliavimas – ne tik vaikų užsiėmimas

Nors balandžio 11-12 d. keturių didžiausių šalies miestų „Akropoliuose" renginio „Spalvingosios LEGO vaikų velykėlės. Ateik konstruoti LEGO margučių" ypač laukiami mažieji, dalyviams konstruoti iš kaladėlių padėsiantis Lietuvos LEGO bendruomenės „LitLUG" narys Tomas Čižauskas įsitikinęs, kad konstravimas nėra vien tik vaikiškas užsiėmimas – tai rodo ir didžiulis suaugusiųjų LEGO entuziastų, besiburiančių į klubus visame pasaulyje, skaičius.
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

LEGO – universalus konstruktorius, su juo galima įgyvendinti daugybę idėjų ir temų, todėl ilgainiui visi randa bendraminčių, nesvarbu, kokio amžiaus bebūtų. Juolab, kad šiais technologijų laikais susisiekti su šio konstruktoriaus gerbėjais visame pasaulyje ar netgi virtualiai sudalyvauti konkursuose nėra sudėtinga", – pasakojo T. Čižauskas.

Visame pasaulyje egzistuojančios bendraminčių grupės labiausiai žinomos anglišku sutrumpinimu LUG (LEGO User Group). Pasak jo, neretai šias grupes sudaro vien tik tik suaugę žmonės, kartais ir 50 metų amžius – ne riba. Tiesa, egzistuoja ir vaikų, ir paauglių LEGO gerbėjų klubai.

Klubų nariai su malonumu prisideda prie renginių, kuriuos organizuoja LEGO atstovybės. „LitLUG" klubo nariai dalyvavo praėjusią vasarą Klaipėdoje ir Vilniuje organizuotuose renginiuose „LEGO miestas", kuriuose padėjo dalyviams statyti namus. Kiekvienas pastatytas miestas siekė apie ketvirtį šimto kvadratinių metrų. Ir Vilniuje, ir Klaipėdoje miestų iš kaladėlių statybose dalyvauti panoro apie 4 tūkst. žmonių.

LitLUG klubo archyvo nuotraukos:

Jis pasidžiaugia, kad susidomėjimas konstravimu iš LEGO kaladėlių auga tarp paauglių. „Skirtingai nei vaikai jie labiau stengiasi, kad jų sukurti modeliai būtų kitokie, išskirtiniai. Ir tai džiugina – vadinasi, auga nauja karta, kuri galbūt „neišaugs" iš LEGO ir ateityje prisijungs prie mūsų klubo", – teigė T. Čižauskas.

Pasak jo, renginys „Spalvingosios LEGO vaikų Velykėlės. Ateik konstruoti LEGO margučių", vyksiantis keturiuose didžiausiuose šalies miestų „Akropoliuose" balandžio 11- 12 d., skirtas visai šeimai, tačiau labiausiai orientuotas į mažuosius.

„Mūsų tikslas – padovanoti vaikams galimybę išlaisvinti savo fantaziją, suteikti pozityvių emocijų ir įrodyti, kad iš LEGO kaladėlių galima konstruoti bet ką", - sakė „LitLUG" narys.

Apie renginius išsamiau sužinosite paspaudę šias nuorodas:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Šiauliuose

Užsakymo nr.: PT_67582424

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!