Reklama

LEGO modeliavimas – ne tik vaikų užsiėmimas

Nors balandžio 11-12 d. keturių didžiausių šalies miestų „Akropoliuose" renginio „Spalvingosios LEGO vaikų velykėlės. Ateik konstruoti LEGO margučių" ypač laukiami mažieji, dalyviams konstruoti iš kaladėlių padėsiantis Lietuvos LEGO bendruomenės „LitLUG" narys Tomas Čižauskas įsitikinęs, kad konstravimas nėra vien tik vaikiškas užsiėmimas – tai rodo ir didžiulis suaugusiųjų LEGO entuziastų, besiburiančių į klubus visame pasaulyje, skaičius.
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

LEGO – universalus konstruktorius, su juo galima įgyvendinti daugybę idėjų ir temų, todėl ilgainiui visi randa bendraminčių, nesvarbu, kokio amžiaus bebūtų. Juolab, kad šiais technologijų laikais susisiekti su šio konstruktoriaus gerbėjais visame pasaulyje ar netgi virtualiai sudalyvauti konkursuose nėra sudėtinga", – pasakojo T. Čižauskas.

Visame pasaulyje egzistuojančios bendraminčių grupės labiausiai žinomos anglišku sutrumpinimu LUG (LEGO User Group). Pasak jo, neretai šias grupes sudaro vien tik tik suaugę žmonės, kartais ir 50 metų amžius – ne riba. Tiesa, egzistuoja ir vaikų, ir paauglių LEGO gerbėjų klubai.

Klubų nariai su malonumu prisideda prie renginių, kuriuos organizuoja LEGO atstovybės. „LitLUG" klubo nariai dalyvavo praėjusią vasarą Klaipėdoje ir Vilniuje organizuotuose renginiuose „LEGO miestas", kuriuose padėjo dalyviams statyti namus. Kiekvienas pastatytas miestas siekė apie ketvirtį šimto kvadratinių metrų. Ir Vilniuje, ir Klaipėdoje miestų iš kaladėlių statybose dalyvauti panoro apie 4 tūkst. žmonių.

LitLUG klubo archyvo nuotraukos:

Jis pasidžiaugia, kad susidomėjimas konstravimu iš LEGO kaladėlių auga tarp paauglių. „Skirtingai nei vaikai jie labiau stengiasi, kad jų sukurti modeliai būtų kitokie, išskirtiniai. Ir tai džiugina – vadinasi, auga nauja karta, kuri galbūt „neišaugs" iš LEGO ir ateityje prisijungs prie mūsų klubo", – teigė T. Čižauskas.

Pasak jo, renginys „Spalvingosios LEGO vaikų Velykėlės. Ateik konstruoti LEGO margučių", vyksiantis keturiuose didžiausiuose šalies miestų „Akropoliuose" balandžio 11- 12 d., skirtas visai šeimai, tačiau labiausiai orientuotas į mažuosius.

„Mūsų tikslas – padovanoti vaikams galimybę išlaisvinti savo fantaziją, suteikti pozityvių emocijų ir įrodyti, kad iš LEGO kaladėlių galima konstruoti bet ką", - sakė „LitLUG" narys.

Apie renginius išsamiau sužinosite paspaudę šias nuorodas:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Šiauliuose

Užsakymo nr.: PT_67582424

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.