Mamų sostine norintis tapti Kaunas kviečia į parodą būsimiems ir esamiems tėvams

Kaunas kviečia visus į pirmąją Lietuvoje tokio dydžio bei koncepto parodą „Esu Mama!"
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rugsėjo 24 dieną Kauno Žalgirio arenoje šurmuliuos pirmoji, precedentų Lietuvoje neturinti parodaEsu mama". Kaunas ne tik siūlo geriausią darbą – tapti globėju, bet ir pasišovė tapti „Mamų sostine"!

Parodos tikslas - suvienyti visos Lietuvos mamas ir šeimas. Visą dieną vyks nemokami seminarai įvairiausiomis temomis. Paskaitas skaitys gydytojai, akušeriai, rašytojai, psichologai ir kiti lektoriai. Bus atsakyta į daug mamoms bei tėveliams rūpimų klausimų.

R. Šemeta skaitys paskaitą tema: "Sąmoninga tėvystė. Pasiruošimas pradėjimui", Marija Mizgaitienė besilaukiančioms mamytėms pateiks įdomią paskaitą „5 žingsniai lengvo gimdymo link". Šie bei kiti lektoriai ves seminarus bei visos parodos metu konsultuos lankytojus.

Vyks mugė, kurioje Lietuvos ir kaimyninių šalių kūrėjai bei gamintojai pristatys savo produkciją. Bus galima įsigyti drabužėlių, aksesuarų, lavinamųjų žaislų, higienos priemonių, kūdikiams ir vaikams skirtų judėjimo priemonių, namų tekstilės bei stilingų ir mielų namų interjero detalių. Lankytojų lauks visa, kas yra stilinga, kokybiška ir, svarbiausia, naudinga visai šeimai.

Renginio organizatorės Ingrida Rutkauskaitė bei Greta Daukšienė, džiaugiasi, kad paroda sulaukė didžiulio susidomėjimo ir palaikymo. Abi būdamos mamos, matydamos tokio renginio poreikį, jos nusprendė įgyvendinti šią idėją ir sukurti šventę mamos.

„Kai tu laikai savo mažylį ant rankų, supranti, kad esi jam vienintelis, svarbiausias žmogus pasaulyje – tai įpareigoja. Natūralu, kad tuomet kyla daugybė klausimų, į kuriuos atsakymus bus galima rasti renginio metu. Vyks seminarai, kūrybinės dirbtuvės, ieškosime būdų, kaip papuošti savo mažuosius, nepamirštant savęs bei tėvelių, galvosime, kaip dekoruoti mažųjų kambarius, diskutuosime, ką reiškia būti mama ir kuo mes, mamos, galime pasitarnauti visuomenei," – teigia renginio organizatorės.

Kauno miesto meras Visvaldas Matjošaitis, patikėjęs šia idėja, tapo renginio globėju. Kauno vaikų gerovės centras „Pastogė" pasakos lankytojams apie galimybes įsivaikinti ar tapti laikinais globėjais. Dalyvaus organizacijos bei mamų klubai, kurie pristatys savo veiklą, kvies jungtis bendraminčius ir skatins kartu atlikti visuomenei naudingus darbus.

Nebus pamiršti ir mažieji lankytojai. Jiems bus įrengta atskira erdvė, kuria rūpinasi vaikų švenčių organizavimo profesionalai. Ant veidukų bus piešiama, žaidžiama, bendraujama ir išdykaujama.

Paroda „Esu mama" vyks rugsėjo 24 d. 10-17 val. Kauno Žalgirio arenoje. Lankytojams įėjimas, seminarai bei visos veiklos yra nemokamos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.