Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip

 (78)
Nigerijoje badaujantį berniuką išgelbėjusi savanorė iš Danijos prieš metus publikavo jaudinančią išsekusio berniuko, geriančio vandenį, nuotrauką. Praėjus metams, moteris parodė, kaip šiandien atrodo mažylis.
© DELFI montažas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tai nuotrauka, kurios neįmanoma pamiršti - fotografas įamžino nesuvaidintą ir iki širdies gelmių jaudinantį momentą, kai savanorė Anja Ringgren Lovén duoda atsigerti badaujančiam dvimečiui iš Nigerijos.

Kaip paaiškėjo vėliau, mažą berniuką šeima buvo išmetusi iš namų, nes įtarė jį raganaujant.

Berniukas, kai jį sutiko savanoriai, buvo toks apleistas ir išsekęs, kad sunku apsakyti žodžiais.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip
© Facebook

2016 metų sausio mėnesį, kuomet ir buvo padaryta ši daugelį žmonių įvairiuose pasaulio kampeliuose sujaudinusi nuotrauka, savanorė Anja Ringgren Lovén nuvežė vaiką į ligoninę. Čia jam buvo duotas Hope (išvertus iš anglų k. – Viltis) vardas, mažyliui skirtas specialus maitinimas ir gydymas.

Berniukas buvo nusilpęs, išsekęs, tačiau po kurio laiko ligoninėje atsigavo. Pradėjo stiprėti fiziškai, netgi ėmė šypsotis.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip
© Facebook

Žiniasklaidos atstovai nuolat domėjosi, kaip sekasi iš mirties nasrų ištrauktam mažyliui. Štai čia jo nuotrauka praėjus trims mėnesiams po jo suradimo gatvėje, mažylis jau priaugęs taip trūkstamo svorio.

Šiandien, praėjus metams nuo dienos, kai sutiko Hope, danė savanorė pasidalino naujausia nuotrauka, kaip šiandien atrodo mažasis Hope.

Anja Ringgren Lovén savo feisbuko paskyroje patalpino ir daugiau Hope nuotraukų bei vaizdo įrašų. Akivaizdu, kad šiandien mažyliui sekasi daug geriau, negu prieš metus. Jis paaugo, yra normalaus svorio, žaidžia su vaikais ir ruošiasi eiti į pirmąją savo gyvenime mokyklą.

„Kaip jūs matote, Hope šiandien mėgaujasi gyvenimu su savo 35 broliais ir seserimis, kurie juo rūpinasi, su juo žaidžia ir užtikrina, kad jis augtų saugus ir supamas meilės", - rašo po viena nuotrauka savanorė. Mažuoju
Hope bei kitais panašaus likimo vaikais rūpinasi A. Ringgren Loven organizacija „Din Noed Hjaelp“, kuri padeda gelbėti vienišus, paliktus ir apleistus vaikus Nigerijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.