Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip

 (78)
Nigerijoje badaujantį berniuką išgelbėjusi savanorė iš Danijos prieš metus publikavo jaudinančią išsekusio berniuko, geriančio vandenį, nuotrauką. Praėjus metams, moteris parodė, kaip šiandien atrodo mažylis.
© DELFI montažas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tai nuotrauka, kurios neįmanoma pamiršti - fotografas įamžino nesuvaidintą ir iki širdies gelmių jaudinantį momentą, kai savanorė Anja Ringgren Lovén duoda atsigerti badaujančiam dvimečiui iš Nigerijos.

Kaip paaiškėjo vėliau, mažą berniuką šeima buvo išmetusi iš namų, nes įtarė jį raganaujant.

Berniukas, kai jį sutiko savanoriai, buvo toks apleistas ir išsekęs, kad sunku apsakyti žodžiais.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip
© Facebook

2016 metų sausio mėnesį, kuomet ir buvo padaryta ši daugelį žmonių įvairiuose pasaulio kampeliuose sujaudinusi nuotrauka, savanorė Anja Ringgren Lovén nuvežė vaiką į ligoninę. Čia jam buvo duotas Hope (išvertus iš anglų k. – Viltis) vardas, mažyliui skirtas specialus maitinimas ir gydymas.

Berniukas buvo nusilpęs, išsekęs, tačiau po kurio laiko ligoninėje atsigavo. Pradėjo stiprėti fiziškai, netgi ėmė šypsotis.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip
© Facebook

Žiniasklaidos atstovai nuolat domėjosi, kaip sekasi iš mirties nasrų ištrauktam mažyliui. Štai čia jo nuotrauka praėjus trims mėnesiams po jo suradimo gatvėje, mažylis jau priaugęs taip trūkstamo svorio.

Šiandien, praėjus metams nuo dienos, kai sutiko Hope, danė savanorė pasidalino naujausia nuotrauka, kaip šiandien atrodo mažasis Hope.

Anja Ringgren Lovén savo feisbuko paskyroje patalpino ir daugiau Hope nuotraukų bei vaizdo įrašų. Akivaizdu, kad šiandien mažyliui sekasi daug geriau, negu prieš metus. Jis paaugo, yra normalaus svorio, žaidžia su vaikais ir ruošiasi eiti į pirmąją savo gyvenime mokyklą.

„Kaip jūs matote, Hope šiandien mėgaujasi gyvenimu su savo 35 broliais ir seserimis, kurie juo rūpinasi, su juo žaidžia ir užtikrina, kad jis augtų saugus ir supamas meilės", - rašo po viena nuotrauka savanorė. Mažuoju
Hope bei kitais panašaus likimo vaikais rūpinasi A. Ringgren Loven organizacija „Din Noed Hjaelp“, kuri padeda gelbėti vienišus, paliktus ir apleistus vaikus Nigerijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.

MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.