Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip

 (78)
Nigerijoje badaujantį berniuką išgelbėjusi savanorė iš Danijos prieš metus publikavo jaudinančią išsekusio berniuko, geriančio vandenį, nuotrauką. Praėjus metams, moteris parodė, kaip šiandien atrodo mažylis.
© DELFI montažas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tai nuotrauka, kurios neįmanoma pamiršti - fotografas įamžino nesuvaidintą ir iki širdies gelmių jaudinantį momentą, kai savanorė Anja Ringgren Lovén duoda atsigerti badaujančiam dvimečiui iš Nigerijos.

Kaip paaiškėjo vėliau, mažą berniuką šeima buvo išmetusi iš namų, nes įtarė jį raganaujant.

Berniukas, kai jį sutiko savanoriai, buvo toks apleistas ir išsekęs, kad sunku apsakyti žodžiais.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip
© Facebook

2016 metų sausio mėnesį, kuomet ir buvo padaryta ši daugelį žmonių įvairiuose pasaulio kampeliuose sujaudinusi nuotrauka, savanorė Anja Ringgren Lovén nuvežė vaiką į ligoninę. Čia jam buvo duotas Hope (išvertus iš anglų k. – Viltis) vardas, mažyliui skirtas specialus maitinimas ir gydymas.

Berniukas buvo nusilpęs, išsekęs, tačiau po kurio laiko ligoninėje atsigavo. Pradėjo stiprėti fiziškai, netgi ėmė šypsotis.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip
© Facebook

Žiniasklaidos atstovai nuolat domėjosi, kaip sekasi iš mirties nasrų ištrauktam mažyliui. Štai čia jo nuotrauka praėjus trims mėnesiams po jo suradimo gatvėje, mažylis jau priaugęs taip trūkstamo svorio.

Šiandien, praėjus metams nuo dienos, kai sutiko Hope, danė savanorė pasidalino naujausia nuotrauka, kaip šiandien atrodo mažasis Hope.

Anja Ringgren Lovén savo feisbuko paskyroje patalpino ir daugiau Hope nuotraukų bei vaizdo įrašų. Akivaizdu, kad šiandien mažyliui sekasi daug geriau, negu prieš metus. Jis paaugo, yra normalaus svorio, žaidžia su vaikais ir ruošiasi eiti į pirmąją savo gyvenime mokyklą.

„Kaip jūs matote, Hope šiandien mėgaujasi gyvenimu su savo 35 broliais ir seserimis, kurie juo rūpinasi, su juo žaidžia ir užtikrina, kad jis augtų saugus ir supamas meilės", - rašo po viena nuotrauka savanorė. Mažuoju
Hope bei kitais panašaus likimo vaikais rūpinasi A. Ringgren Loven organizacija „Din Noed Hjaelp“, kuri padeda gelbėti vienišus, paliktus ir apleistus vaikus Nigerijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.