Parodė, kokie skirtingi gali būti du tos pačios moters nėštumai

Tai, kad moteris nėštumo metu priauga daug svorio, dar negarantuoja, kad naujagimis bus didesnio svorio. Arba dvynukus nešiojančios moters pilvas nebūtinai didesnis už vieno vaikelio besilaukiančios moters pilvą.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

4 vaikų mama Sophie Guidolin – populiari sveikos mitybos specialistė bei tinklaraštininkė. Štai vien "Instagram" tinkle ji turi trečdalį milijono gerbėjų.

Sportuojanti ir sveikai besimaitinanti moteris savo pavyzdžiu parodė, kad vienos moters nėštumai vienas nuo kito gali skirtis kaip diena ir naktis.

Sophie pasidalino labai iškalbinga savo nuotrauka, kurioje sugretino savo nėštumus - prieš aštuonerius metus, kai laukėsi pirmagimio ir pernai metų, kai laukėsi dvynukų.

Abiejose nuotraukose įamžintas panašus nėštumo laikas, tačiau pilvukų dydžiai akivaizdžiai skiriasi. Ir kas įdomiausia, didesnysis pilvas buvo prieš atuonerius metus, kai ji po širdimi nešiojo vieną gyvybę. Pilvas su dvynukais atrodo daug mažesnis.

Atrodytų, kad turėtų būti atvirkščiai, tačiau Sophie žino paslaptį, kodėl taip nutiko. Ji prisipažįsta, kad pirmojo nėštumo metu valgė bet ką, bet kada ir bet kokiais kiekiais. Tuomet ji dar nesidomėjo nei sportu, nei sveika gyvensena, nei mityba.

Besilaukdama dvynių, moteris jau buvo patyrusi šių sričių specialistė, būtent tai ir lėmė, kad ji su dvynukais nepriaugo per daug svorio, jautėsi daug žvalesnė, buvo darbingesnė ir geros nuotaikos.

Today someone commented on this photo that I posted last year and it truly reminded me how blessed I am to have been able to experience a fit, active & healthy pregnancy vs my first two pregnancies. Both photos are the same gestation of weeks. 🌴The photo on the left is ONE baby, the photo on the right is with the TWINS. 🤔 How crazy is that for a comparison?!? I love a big baby bump as much as the next person, however how I felt is the crazy comparison for me (I wish we could step into others shoes for 5 minutes to really appreciate the 'feels' 🙊😂) in the first photo my nutrition was so so poor and my recovery was really long. With the twins, my nutrition knowledge was so much better so I knew how to nourish my body (and babies!) to assist with pregnancy and my bodies recovery postpartum. 😚 so crazy for me to compare! 😝 So incredibly blessed to have 4 beautiful children 🙌🏻 I'm having a flash sale on my recipe books 25% off- link is in my bio 😘👌🏼🍓🌷🌴 #wholefoods #changeyourlife #blessed #gratitude #appreciation

A photo posted by SOPHIE GUIDOLIN Fitness Mama (@sophie_guidolin) on Apr 21, 2016 at 12:21am PDT

Štai, pavyzdžiui, šioje nuotraukoje prie baseino, Sophie laukiasi dvynių 6 mėnesius.

Sophie prisipažino, kad po pirmojo gimdymo prieš aštuonerius metus jai buvo sunkiau atsigauti. Savo nėštumą, kuomet laukėsi dvynių, ji apibūdino kaip "sveiką ir aktyvų". Moteris pabrėžia, kad savo nuotraukomis nori ne parodyti, kokio dydžio turi būti nėščiosios pilvas, o tai, kad sveika mityba ir sveika gyvensena per 9 mėnesius yra itin svarbi moters bei būsimo vaikelio sveikatai.

Waking up to these two 😍 #mylittleloves @evie_and_aria

A photo posted by SOPHIE GUIDOLIN Fitness Mama (@sophie_guidolin) on Aug 15, 2016 at 2:50pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.