Parodė, kokie skirtingi gali būti du tos pačios moters nėštumai

Tai, kad moteris nėštumo metu priauga daug svorio, dar negarantuoja, kad naujagimis bus didesnio svorio. Arba dvynukus nešiojančios moters pilvas nebūtinai didesnis už vieno vaikelio besilaukiančios moters pilvą.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

4 vaikų mama Sophie Guidolin – populiari sveikos mitybos specialistė bei tinklaraštininkė. Štai vien "Instagram" tinkle ji turi trečdalį milijono gerbėjų.

Sportuojanti ir sveikai besimaitinanti moteris savo pavyzdžiu parodė, kad vienos moters nėštumai vienas nuo kito gali skirtis kaip diena ir naktis.

Sophie pasidalino labai iškalbinga savo nuotrauka, kurioje sugretino savo nėštumus - prieš aštuonerius metus, kai laukėsi pirmagimio ir pernai metų, kai laukėsi dvynukų.

Abiejose nuotraukose įamžintas panašus nėštumo laikas, tačiau pilvukų dydžiai akivaizdžiai skiriasi. Ir kas įdomiausia, didesnysis pilvas buvo prieš atuonerius metus, kai ji po širdimi nešiojo vieną gyvybę. Pilvas su dvynukais atrodo daug mažesnis.

Atrodytų, kad turėtų būti atvirkščiai, tačiau Sophie žino paslaptį, kodėl taip nutiko. Ji prisipažįsta, kad pirmojo nėštumo metu valgė bet ką, bet kada ir bet kokiais kiekiais. Tuomet ji dar nesidomėjo nei sportu, nei sveika gyvensena, nei mityba.

Besilaukdama dvynių, moteris jau buvo patyrusi šių sričių specialistė, būtent tai ir lėmė, kad ji su dvynukais nepriaugo per daug svorio, jautėsi daug žvalesnė, buvo darbingesnė ir geros nuotaikos.

Today someone commented on this photo that I posted last year and it truly reminded me how blessed I am to have been able to experience a fit, active & healthy pregnancy vs my first two pregnancies. Both photos are the same gestation of weeks. 🌴The photo on the left is ONE baby, the photo on the right is with the TWINS. 🤔 How crazy is that for a comparison?!? I love a big baby bump as much as the next person, however how I felt is the crazy comparison for me (I wish we could step into others shoes for 5 minutes to really appreciate the 'feels' 🙊😂) in the first photo my nutrition was so so poor and my recovery was really long. With the twins, my nutrition knowledge was so much better so I knew how to nourish my body (and babies!) to assist with pregnancy and my bodies recovery postpartum. 😚 so crazy for me to compare! 😝 So incredibly blessed to have 4 beautiful children 🙌🏻 I'm having a flash sale on my recipe books 25% off- link is in my bio 😘👌🏼🍓🌷🌴 #wholefoods #changeyourlife #blessed #gratitude #appreciation

A photo posted by SOPHIE GUIDOLIN Fitness Mama (@sophie_guidolin) on Apr 21, 2016 at 12:21am PDT

Štai, pavyzdžiui, šioje nuotraukoje prie baseino, Sophie laukiasi dvynių 6 mėnesius.

Sophie prisipažino, kad po pirmojo gimdymo prieš aštuonerius metus jai buvo sunkiau atsigauti. Savo nėštumą, kuomet laukėsi dvynių, ji apibūdino kaip "sveiką ir aktyvų". Moteris pabrėžia, kad savo nuotraukomis nori ne parodyti, kokio dydžio turi būti nėščiosios pilvas, o tai, kad sveika mityba ir sveika gyvensena per 9 mėnesius yra itin svarbi moters bei būsimo vaikelio sveikatai.

Waking up to these two 😍 #mylittleloves @evie_and_aria

A photo posted by SOPHIE GUIDOLIN Fitness Mama (@sophie_guidolin) on Aug 15, 2016 at 2:50pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.