Parodė, kokie skirtingi gali būti du tos pačios moters nėštumai

Tai, kad moteris nėštumo metu priauga daug svorio, dar negarantuoja, kad naujagimis bus didesnio svorio. Arba dvynukus nešiojančios moters pilvas nebūtinai didesnis už vieno vaikelio besilaukiančios moters pilvą.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

4 vaikų mama Sophie Guidolin – populiari sveikos mitybos specialistė bei tinklaraštininkė. Štai vien "Instagram" tinkle ji turi trečdalį milijono gerbėjų.

Sportuojanti ir sveikai besimaitinanti moteris savo pavyzdžiu parodė, kad vienos moters nėštumai vienas nuo kito gali skirtis kaip diena ir naktis.

Sophie pasidalino labai iškalbinga savo nuotrauka, kurioje sugretino savo nėštumus - prieš aštuonerius metus, kai laukėsi pirmagimio ir pernai metų, kai laukėsi dvynukų.

Abiejose nuotraukose įamžintas panašus nėštumo laikas, tačiau pilvukų dydžiai akivaizdžiai skiriasi. Ir kas įdomiausia, didesnysis pilvas buvo prieš atuonerius metus, kai ji po širdimi nešiojo vieną gyvybę. Pilvas su dvynukais atrodo daug mažesnis.

Atrodytų, kad turėtų būti atvirkščiai, tačiau Sophie žino paslaptį, kodėl taip nutiko. Ji prisipažįsta, kad pirmojo nėštumo metu valgė bet ką, bet kada ir bet kokiais kiekiais. Tuomet ji dar nesidomėjo nei sportu, nei sveika gyvensena, nei mityba.

Besilaukdama dvynių, moteris jau buvo patyrusi šių sričių specialistė, būtent tai ir lėmė, kad ji su dvynukais nepriaugo per daug svorio, jautėsi daug žvalesnė, buvo darbingesnė ir geros nuotaikos.

Today someone commented on this photo that I posted last year and it truly reminded me how blessed I am to have been able to experience a fit, active & healthy pregnancy vs my first two pregnancies. Both photos are the same gestation of weeks. 🌴The photo on the left is ONE baby, the photo on the right is with the TWINS. 🤔 How crazy is that for a comparison?!? I love a big baby bump as much as the next person, however how I felt is the crazy comparison for me (I wish we could step into others shoes for 5 minutes to really appreciate the 'feels' 🙊😂) in the first photo my nutrition was so so poor and my recovery was really long. With the twins, my nutrition knowledge was so much better so I knew how to nourish my body (and babies!) to assist with pregnancy and my bodies recovery postpartum. 😚 so crazy for me to compare! 😝 So incredibly blessed to have 4 beautiful children 🙌🏻 I'm having a flash sale on my recipe books 25% off- link is in my bio 😘👌🏼🍓🌷🌴 #wholefoods #changeyourlife #blessed #gratitude #appreciation

A photo posted by SOPHIE GUIDOLIN Fitness Mama (@sophie_guidolin) on Apr 21, 2016 at 12:21am PDT

Štai, pavyzdžiui, šioje nuotraukoje prie baseino, Sophie laukiasi dvynių 6 mėnesius.

Sophie prisipažino, kad po pirmojo gimdymo prieš aštuonerius metus jai buvo sunkiau atsigauti. Savo nėštumą, kuomet laukėsi dvynių, ji apibūdino kaip "sveiką ir aktyvų". Moteris pabrėžia, kad savo nuotraukomis nori ne parodyti, kokio dydžio turi būti nėščiosios pilvas, o tai, kad sveika mityba ir sveika gyvensena per 9 mėnesius yra itin svarbi moters bei būsimo vaikelio sveikatai.

Waking up to these two 😍 #mylittleloves @evie_and_aria

A photo posted by SOPHIE GUIDOLIN Fitness Mama (@sophie_guidolin) on Aug 15, 2016 at 2:50pm PDT

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!