Tokiu būdu pastoti neįmanoma, bet moteris tapo nėščia ir pagimdė

 (25)
Yra vos keli pastojimo būdai, pavyzdžiui, įprastas seksas ar dirbtinis apvaisinimas. Tačiau yra dar vienas, apie kurį mažai kas girdėjo. Ir tai visai nenuostabu, nes taip pastoti pavyksta vos vieną iš milijono kartų, praneša kidspot.com.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Analiniu būdu pastojusi moteris pagimdė sveiką vaiką

Urologas Brianas Steixneris iš Jungtinių Amerikos Valstijų leidiniui „New York Post" papasakojo, kad yra sutikęs moterį, kuri pastojo analinio sekso metu.

Moteris gimė su vadinamąja kloaka. Tai reiškia, kad ji gimė be šlaplės, neturėjo vaginos ir išangės. Ji turėjo tik vieną bendrą angą, kuri vadinama kloaka (ją turi paukščiai). Tai labai retas atvejis, pasitaikantis maždaug vienam iš 25 tūkstančių moteriškos lyties naujagimių (vyriškos lyties naujagimiams to nepasitaiko). B. Steixneris teigia, kad niekas nežino šio reiškinio priežasties, paprastai šis apsigimimas diagnozuojamas vos gimusiam kūdikiui ir iškart atliekama operacija, kurios metu suformuojama atskira šlaplė, makštis ir tiesioji žarna.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Toks gimdymas būna kartą iš 50 milijonų: gimė ypatingos trynukės
Kaip telefonu padaryta nuotrauka išgelbėjo vaikui gyvybę

Tai buvo padaryta ir minėtos moters atveju, tačiau kažkas susiklostė ne taip, kaip turėjo susiklostyti. Ar dėl pavėluotai atliktos operacijos, ar dėl organizmo reakcijos į chirurginį įsikišimą, jos kūne susiformavo fistulė (nenormalus organų susijungimas), sujungusi gimdą ir tiesiąją žarną. Tad mėnesinių metu moteris kraujuodavo ne iš makšties, o iš analinės angos. Tuo tarpu makštis į niekur nevedė.

Moteris gydytojams pasakojo, kad prieš pastodama ji turėjo analinį seksą.

„Tai mane sukrėtė", – prisimena B. Steixneris. Moteriai buvo atliktas cezario pjūvis, naujagimis buvo visiškai sveikas.

Retas ir sudėtingas atvejis

Toks atvejis, kai moteris pastoja analinio sekso metu per kloaką, yra neįtikėtinai retas. „New York Post" teigimu, tokia tikimybė tesudaro vieną iš milijono.

Kai gimstama su kloaka, gamtos klaidą nėra taip paprasta atitaisyti. „Suformuoti sieneles trims atskiroms angoms [šlaplei, vaginai ir išangei] yra labai subtilus darbas, – tikina specialistas. – Kuo ilgesnes sieneles reikia suformuoti, tuo labiau chirurgai priartėja prie šlaplės ir išangės sutraukiamųjų raumenų. Todėl kai kurios moterys visą gyvenimą kenčia nuo šlapimo ir išmatų nelaikymo. Tai didžiulė psichologinė problema ir gyvenimo kokybės klausimas".

Nors atkurtos angos gali neveikti taip, kaip turėtų, gydytojo teigimu, visais atžvilgiais iš išorės jos atrodo „normaliai".

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!