Reklama

Vilnietės Gražinos buities problemas išsprendė skalbyklė

Sužinojusi, kad laimėjo „LG Electronics“ skelbtą konkursą, du vaikus auginanti vilnietė Gražina negalėjo atsidžiaugti.
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Senoji skalbyklė šeimos namuose tarnavo net 13 metų, todėl pagrindinis konkurso prizas – LG skalbimo mašina su įmontuota džiovykle – moteriai buvo itin laukta ir praktiška dovana. Naująja skalbykle gausi Gražinos šeimyna aktyviai naudojasi jau kiek ilgiau nei mėnesį ir sutartinai tikina, kad ji tapo tiesiog nepamainoma.

Sužavėjo džiovinimo funkcija

Vilnietė Gražina pasakoja apie naują skalbyklę svajojusi jau seniai – senoji jau ir skalbė, ir gręžė drabužius prastai. Labiausiai moteris norėjo tokios skalbimo mašinos, kuri turėtų džiovinimo funkciją, todėl LG įteikta dovana lūkesčius pateisino su kaupu.

„Kai šeimoje auga vaikai, džiovinimo funkcija – be galo patogi ir praktiška. Juk visi norime taupyti savo laiką. Dabar vaikai gali iki valios žaisti lauke ir mėgautis visais gamtos teikiamais malonumais negalvodami, kaip saugoti savo drabužius nuo dėmių. Naujoji skalbyklė greitai ir švariai išskalbia visų mūsų drabužius, be to, juos greitai ir sausai išdžiovina“, – sako ponia Gražina.

Pasak moters, naudojantis naująja skalbykle džiugina ir tai, kad namų erdvės nereikia eikvoti skalbiniams: „Džiovinimo funkcija ne tik labai greita, bet ir ypač patogi. Dabar nebereikia namuose džiaustyti drabužių, kas ypač aktualu kalbant apie didesnius skalbinius, pavyzdžiui, patalynę. Be to, juk kai vyrauja drėgni orai, taip iškabinti drabužiai džiūsta lėtai... Mūsų namuose šios problemos neliko!“

Taupo laiką

Ponia Gražina pasakoja, kad rūpinantis gausia šeimyna skalbti prisireikia daug ir dažnai – norėdama tvarkingai prižiūrėti šeimos drabužius ir palaikyti gaivą bei švarą vonios kambaryje, ji skalbimo mašiną įjungia net 3-4 kartus per savaitę.

„Darbo dienomis skalbiu anksti ryte, tada ypač pasitarnauja „Greitas 30“ režimas, kai skalbimas trunka labai trumpai, o rezultatas – ne tik greitas, bet ir kokybiškas. Toks skalbimas trunka vos 30-40 minučių, taip skalbiu dažnai vilkimus drabužius bei tuos, kurie susitepę menkai. Tuo tarpu savaitgaliais dažniausiai skalbiu pasikliaudama „Medvilnės“ ir „Mišrios įkrovos“ režimais“, – pasakoja vilnietė.

Moteris taip pat nekantrauja rasti progą išbandyti ir kitas patogias naujosios skalbyklės funkcijas – garų bei laiko atidėjimo.

„Tokią skalbyklę tikrai rekomenduoju visiems. Ji ypač patogi, leidžia efektyviai išnaudoti namų erdvę. O ta muzikėlė, kuri pasigirsta prieš pradedant skalbti ir baigus, visad smarkiai pradžiugina mano vaikus“, – šypsosi ponia Gražina.

Apie prizą:

LG F2J6HM0W skalbimo mašina su džiovinimo funkcija. Ši skalbimo mašina pritaikyta mažesnėms erdvėms (jos parametrai: 85 x 60 x 45 cm), tačiau ji yra labai talpi: galima skalbti net iki 7 kilogramų sausų skalbinių, o džiovinti – iki 4 kilogramų. Skalbimo mašinoje yra skalbimo „atidėjimo“ funkcija, todėl atsikėlus ryte ar grįžus iš darbo teliks išimti skalbinius – jie bus ką tik išskalbti. Mašinoje yra net 14 skirtingų programų, kad jūsų skalbiniai būtų išskalbti geriausiai ir efektyviausiai. Galima skalbinius tik praplauti, taip jiems suteikiant gaivumo, arba naudoti tradicines skalbimo programas – ilgesnes arba su mirkymo funkcija. Varikliui suteikiama net 10 metų garantija, o B energijos klasė ir A efektyvumo klasė užtikrins, kad elektros energijos vartojimas būtų optimalus.

Vilnietės Gražinos buities problemas išsprendė skalbyklė
© Reklamos užsakovas

Užsakymo nr.: PT_76677361

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.