Reklama

Vilnietės Gražinos buities problemas išsprendė skalbyklė

Sužinojusi, kad laimėjo „LG Electronics“ skelbtą konkursą, du vaikus auginanti vilnietė Gražina negalėjo atsidžiaugti.
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Senoji skalbyklė šeimos namuose tarnavo net 13 metų, todėl pagrindinis konkurso prizas – LG skalbimo mašina su įmontuota džiovykle – moteriai buvo itin laukta ir praktiška dovana. Naująja skalbykle gausi Gražinos šeimyna aktyviai naudojasi jau kiek ilgiau nei mėnesį ir sutartinai tikina, kad ji tapo tiesiog nepamainoma.

Sužavėjo džiovinimo funkcija

Vilnietė Gražina pasakoja apie naują skalbyklę svajojusi jau seniai – senoji jau ir skalbė, ir gręžė drabužius prastai. Labiausiai moteris norėjo tokios skalbimo mašinos, kuri turėtų džiovinimo funkciją, todėl LG įteikta dovana lūkesčius pateisino su kaupu.

„Kai šeimoje auga vaikai, džiovinimo funkcija – be galo patogi ir praktiška. Juk visi norime taupyti savo laiką. Dabar vaikai gali iki valios žaisti lauke ir mėgautis visais gamtos teikiamais malonumais negalvodami, kaip saugoti savo drabužius nuo dėmių. Naujoji skalbyklė greitai ir švariai išskalbia visų mūsų drabužius, be to, juos greitai ir sausai išdžiovina“, – sako ponia Gražina.

Pasak moters, naudojantis naująja skalbykle džiugina ir tai, kad namų erdvės nereikia eikvoti skalbiniams: „Džiovinimo funkcija ne tik labai greita, bet ir ypač patogi. Dabar nebereikia namuose džiaustyti drabužių, kas ypač aktualu kalbant apie didesnius skalbinius, pavyzdžiui, patalynę. Be to, juk kai vyrauja drėgni orai, taip iškabinti drabužiai džiūsta lėtai... Mūsų namuose šios problemos neliko!“

Taupo laiką

Ponia Gražina pasakoja, kad rūpinantis gausia šeimyna skalbti prisireikia daug ir dažnai – norėdama tvarkingai prižiūrėti šeimos drabužius ir palaikyti gaivą bei švarą vonios kambaryje, ji skalbimo mašiną įjungia net 3-4 kartus per savaitę.

„Darbo dienomis skalbiu anksti ryte, tada ypač pasitarnauja „Greitas 30“ režimas, kai skalbimas trunka labai trumpai, o rezultatas – ne tik greitas, bet ir kokybiškas. Toks skalbimas trunka vos 30-40 minučių, taip skalbiu dažnai vilkimus drabužius bei tuos, kurie susitepę menkai. Tuo tarpu savaitgaliais dažniausiai skalbiu pasikliaudama „Medvilnės“ ir „Mišrios įkrovos“ režimais“, – pasakoja vilnietė.

Moteris taip pat nekantrauja rasti progą išbandyti ir kitas patogias naujosios skalbyklės funkcijas – garų bei laiko atidėjimo.

„Tokią skalbyklę tikrai rekomenduoju visiems. Ji ypač patogi, leidžia efektyviai išnaudoti namų erdvę. O ta muzikėlė, kuri pasigirsta prieš pradedant skalbti ir baigus, visad smarkiai pradžiugina mano vaikus“, – šypsosi ponia Gražina.

Apie prizą:

LG F2J6HM0W skalbimo mašina su džiovinimo funkcija. Ši skalbimo mašina pritaikyta mažesnėms erdvėms (jos parametrai: 85 x 60 x 45 cm), tačiau ji yra labai talpi: galima skalbti net iki 7 kilogramų sausų skalbinių, o džiovinti – iki 4 kilogramų. Skalbimo mašinoje yra skalbimo „atidėjimo“ funkcija, todėl atsikėlus ryte ar grįžus iš darbo teliks išimti skalbinius – jie bus ką tik išskalbti. Mašinoje yra net 14 skirtingų programų, kad jūsų skalbiniai būtų išskalbti geriausiai ir efektyviausiai. Galima skalbinius tik praplauti, taip jiems suteikiant gaivumo, arba naudoti tradicines skalbimo programas – ilgesnes arba su mirkymo funkcija. Varikliui suteikiama net 10 metų garantija, o B energijos klasė ir A efektyvumo klasė užtikrins, kad elektros energijos vartojimas būtų optimalus.

Vilnietės Gražinos buities problemas išsprendė skalbyklė
© Reklamos užsakovas

Užsakymo nr.: PT_76677361

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Neįtikėtina: iš labai arti nufilmavo, kaip mamos gimdoje juda kūdikis (2)

Visai gali būti, kad ateityje įprastas ultragarso tyrimo procedūras pakeis naujos kartos medicinos įranga, kuri leis gydytojams dar aiškiau matyti, kaip motinos gimdoje vystosi būsimasis vaikelis.

Idealus amžius gimdyti vaikus (1)

Nėra reikalo jausti įtampą dėl šeimos planavimo. Tokią išvadą padarė Maxo Plancko instituto mokslininkai, kurie Rostoke atliko demografinį tyrimą. Tyrėjai nustatė, kad vyresnio amžiaus tėvams vaikų auginimas teikia kur kas didesnį džiaugsmą nei jauniems.

Nauja iniciatyva kviečia tėvus ir vaikus leisti laiką kokybiškai

Vilniuje esanti studija „Vilkės namai" pradeda projektą "Mama ir vaikas", kurio tikslas – skatinti kokybišką tėvų ir vaikų buvimą ir veiklas kartu.

Mažoji kovotoja: mergaitė gimė 400 gramų svorio ir 21,8 cm ūgio

Jaudinanti istorija iš Indijos: per anksti gimusios ankstukės, kuri septynis mėnesius praleido ligoninėje, tėvai pagaliau gali atsikvėpti - pavojus dukrytės gyvybei nebegresia.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Išradinga tinklaraštininkė Inga pristato: kavos aparatas už 4 eurus (5)

Dviejų vaikučių mama Inga, daugiau kaip prieš pusmetį sukūrusi tinklaraštį „Mamos diena“ pasidalijo labai smagiu būdu, kaip namuose išsivirti kavos su puta, naudojant „kavos aparatą“ už 4 eurus.

Neįprasta reklama žurnale: nusišlapink ir sužinok, ar esi nėščia

Šiomis dienomis žiniasklaidoje mirgėte mirga pranešimų apie neįprastą reklamą viename Švedijos žurnale.

Kviečia megzti trispalves kojines visiems 2018 metų kūdikiams

Šiandien startuoja projektas "Sveikas, mažyli - Lietuvai 100!", kurio metu visi norintys raginami megzti trispalves kojinaites 2018 metais gimsiantiems mažyliams.

Dvynius pagimdžiusi 70 metų moteris nepyksta pavadinta močiute

2008 metais Omkari Singh tapo vyriausia moterimi pasaulyje, pagimdžiusia dvynius. Kai jai gimė berniukas ir mergaitė, Omkari buvo 70 metų.

Vilnius atsisveikina su šventine nuotaika: renginiuose laukiamos šeimos su vaikais

Šeštadienį, sausio 6 d., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami minėti žiemos švenčių pabaigtuves ir pagal seną paprotį švęsti Trijų karalių dieną.

Sumanios mamos triukas, kad vaikas miegotų visą naktį (3)

Socialiniame tinkle pasidalinusi savo miegančios dukrytės nuotrauka, Laura Gerson sulaukė ir nepažįstamų tėvų padėkų. Jos triukas paprastas, tad išbandyti jį verta visų nemiegiukų tėvams.

Dvynukai per Naujuosius metus iškrėtė tėvams pokštą (2)

Gimdyti metų sandūroje - išskirtinis įvykis. Be staigmenų tokiu laiku vargu ar įmanoma apsieiti.

Mokslininkai apie motinos pieną: jį galima lyginti su simfoniniu orkestru

Nuo garo variklio iki saulės energija varomo automobilio. Nuo kambarį užimančio kompiuterio iki išmaniojo laikrodžio. Nuo mamos pieno iki... mamos pieno.

Psichologės patarimai, kurie padės nebijoti gimdymo (12)

Artėjant gimdymo dienai ne viena moteris ima jausti didelę baimę - o kaip viskas bus?

Atviras pokalbis su mamomis: nėštumas – labiau džiaugsmas ar kančia

Vienos nėštukės patiria kone euforiją – jos gerai jaučiasi, nekamuoja pykinimas, tad drąsiai gali vaikelio laukimą vadinti džiaugsmingu, kitoms taip paprasta nebūna: pykina, gresia persileidimas arba tiesiog... galvoje sumaištis.