Kurią savaitės dieną gimsta laimingiausi vaikai

Tikėti neliepiame, bet pasiskaityti visada smagu: kokių savybių žmogaus charakteriui dovanoja savaitės diena, kurią jis gimė.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


PIRMADIENIS

Pirmadienis yra globojamas Mėnulio. Gimusieji pirmadienį turi neribotas galimybes pasiekti gyvenime tai, o nori. Šią dieną gimusieji vaikai yra emocionalūs ir jautrūs, dažnai turi meninių polinkių.

Susidūrę su sunkumais neretai sutrinka ir jau ruošiasi žengti žingsnį atgal, tačiau randa savyje jėgų ir įveikia kelyje atsiradusią kliūtį. Jiems labai svarbi šeima, geras klimatas joje, tėčio ir mamos palaikymas. Jie auga tikri svajotojai ir fantazuotojai.

ANTRADIENIS

Antradienį gimusiuosius globoja Marsas. Tai reiškia, kad tokie vaikai auga turėdami tvirtą savo nuomonę, kurią jiems sunku išmušti. Yra atkaklūs, užsispyrę, tvirtos valios. Gyvenime jiems sekasi.

Šiems vaikams labai svarbu turėti aiškias ribas šeimoje. Tai – saugumo garantas vaikui.

Tėvai šiuos vaikus ne tik turi pristabdyti tam tikrose situacijose, bet ir turi nepamiršti padrąsinti tada, kai jiems nepasisekė ir, atrodo, pasaulis slysta iš po kojų.

TREČIADIENIS

Trečiadienis – Merkurijaus diena. Tai intelektualūs, žingeidūs ir charizmatiški žmonės. Anksti išmoksta skaičiuoti, domisi matematika, verslu.

Labai patinka eksperimentai, jie namuose nuolat ką nors sugalvoja naujo: naujų žaidimų, naujų žaislų. Darželyje ir mokykloje jiems sekasi gerai mokytis, todėl juos myli ir pedagogai, ir vaikai.

Didžiausias jų turtas – šeima, jie labai vertina tarpusavio ryšius ir artimųjų meilę.

KETVIRTADIENIS

Ketvirtadienis – Jupiterio diena. Vaikai, kurie gimsta būti lyderiais. Jiems patinka planuoti, organizuoti ir, aišku, vadovauti.

Domisi labai įvairiais dalykais, mėgsta įvairiausius žaislus ir knygas. Tokius vaikus galima pavadinti „mažaisiais profesoriais", su kuriais ginčytis gali būti labai sunku – nusileisti jie neketina. Mėgsta išvykas su tėvais, aktyvų poilsį parkuose, žaidimų aikštelėse.

PENKTADIENIS

Penktadienis – Veneros diena. Vaikai, gimusieji šią dieną, yra kupini meilės.

Jie meilūs ir švelnūs, mėgsta apsikabinimus, mylavimus ir švelnumą. Aplinkiniai apie tokius vaikus sako: „Nors prie žaizdos dėk".

Jie mėgsta ilgus pašnekesius su mama, pasakėles prieš miegą ir šeimynišką, ramią namų aplinką. Labai mėgsta naminius gyvūnus ir prašo jų tėvelių nuo mažų dienų.

ŠEŠTADIENIS

Šeštadienis – Saturno diena. Tai stiprios asmenybės, valingi vaikai, apdovanoti daugeliu gabumų. Jie siekia būti geriausi, nusimena, kai nelaimi. Yra darbštūs ir atkaklūs.

Mėgsta fizines veiklas, todėl mielai lanko šokių, sporto būrelius. Šią dieną gimusiems vaikams tėvai turi suteikti daug laisvės, bet nepamiršti ir atsakomybės.

SEKMADIENIS

Sekmadienis – Saulės diena. Manoma, kad šią dieną gimsta patys laimingiausi žmonės. Jie apdovanoti neeiline energija, yra geros nuotaikos, drąsūs.

Jiems sekasi praktiškai viskas, ko jie imasi. Domisi labai daug kuo, todėl tėvai jiems turi padėti pastebėti talentus, kuriuos būtų galima vystyti.

Kadangi šiais vaikais nuolat žavimasi, kai kas nors nepavyksta, jie skaudžiai išgyvena. Tėvų užduotis – parodyti vaikui, kad klaidos – tai mūsų šansas išmokti ir tobulėti.

Parengta pagal užsienio sp.

Vystymasis

Siūloma padidinti vaiko priežiūros išmokas

Siekiant pagerinti demografinę padėtį, siūloma padidinti vaiko priežiūros išmokas.

5 patarimai, kad vaikas lengvai užmigtų ir miegotų naktį nepribusdamas

Susilaukus vaiko, daugelio dalykų tėvams tenka mokytis nuo nulio: kaip kūdikį prausti, maitinti, migdyti ir kt.

Vaiko raida nuo gimimo iki metų: ką jis moka ir kokie žaislai tinka

Neretai tėvai domisi, kokius žaislus pirkti ir ką žaisti su kūdikiais nuo gimimo. Vaikų raidos specialistai pabrėžia, kad naujagimius ir kūdikius labiausiai ugdo artimųjų meilė, švelnumas, rūpestis, buvimas šalia.

Vaikas nuo gimimo iki 3 metų: kokių žaislų jam reikia

Renkant žaislus patiems mažiausiems svarbu atsižvelgti į tai, kad jie būtų ne tik saugūs, kokybiški, bet ir atitiktų mažylio amžių. Apžvelkime kūdikio raidą nuo gimimo iki trejų metų ir tai, kokie žaislai jam tinkamiausi.

Per 9 paras iš tėvų paimta 90 vaikų

Nuo liepos įsigaliojus centralizuotai Vaiko teisių apsaugos sistemai, iš tėvų buvo paimta 90 vaikų, 30 iš jų buvo iškilusi rimta grėsmė sveikatai ar net gyvybei.

Paskelbus populiariausius berniukų ir mergaičių vardus – netikėta staigmena

Kiekvieną pusmetį atnaujinami populiariausių naujagimių vardų dešimtukai šįkart pažėrė nemažai staigmenų.

13 dalykų, kurių vaikai iš savo tėvų trokšta visa širdimi

Paprastai taisykles ir priesakus kuriame mes, suaugusieji, skirdami juos vaikams. O ką norėtų pasakyti mums vaikai?

Vaikas nenori sėstis ant klozeto: 3 priežastys, apie kurias gal nepagalvojote

Pratinant mažylį prie kokios nors naujovės, reikia jūsų kantrybės ir vaizduotės, nepamiršti pagyrimų ir nesudirgti dėl niekų. Tai pagrindinės taisyklės, ir tada jam tikrai pasiseks. Mėnesiu anksčiau ar vėliau - jokio skirtumo.

Silvijos sėkmės istorija: jokių dietų ir po gimdymo pasiektas tobulas kūno svoris

Kai nei vaizdas veidrodyje, nei savijauta ima nebetenkinti (ypač – po gimdymo), pagaliau nusprendžiame: viskas, nuo pirmadienio pradedu lieknėti! Bet vieną pirmadienį keičia kitas – pasiryžti taip nelengva. Iš tiesų visa tai... gerokai paprasčiau.

Dažniausios priežastys, kodėl vaikas neramiai miega ir pagalba jam

Mamos nevalgiems ir miegoti nenorintiems mažiesiems dažnai kartoja: nevalgysi/nemiegosi - neaugsi. Tai moksliškai pagrįsta tiesa. Tačiau būna atvejų, kai miegas „neateina"dėl objektyvių priežasčių.

Ar po cezario pjūvio gimę vaikai skiriasi nuo natūraliu būdu gimusių bendraamžių

Ar skiriasi tokie vaikučiai nuo bendraamžių, į pasaulį atėjusių po natūralaus gimdymo?

Gydytoja atsako į dažniausius klausimus apie žindymą ir krūtis

Kaip ruošti krūtis žindyti? Dėl kokių pojūčių krūtyse verta sunerimti? Ką svarbu žinoti apie laktaciją ir intymų poros gyvenimą?

Kokių klaidų vengti ruošiantis krikštynoms, pataria švenčių organizatoriai

Tik pradėjus dėlioti krikštynų scenarijų, staiga susivokiame, kiek rūpesčių ir pasiruošimo jos reikalauja: krikšto tėveliai, bažnyčia, šventės vieta, veikla ir daugelis kitų detalių.

Karščiausios krikštynų mados Lietuvoje: kada, kur ir kaip švęsti, ką dovanoti

Krikštas – pirmasis sakramentas, kuris nuplauna gimtąją nuodėmę, ta proga ir rengiamos krikštynos.

V. Šapoka: „vaiko pinigai“ tikrai didės

Šiais metais įsigaliojusi tvarka, pagal kurią visi tėvai, auginantys vaikus, gauna už kiekvieną po 30 eurų, gali netrukus keistis.