Dar vienas karališkasis kūdikis Švedijoje – berniukas! PAPILDYTA

 (13)
Per du mėnesius Švedijoje gimė du karališkieji kūdikiai – abu berniukai.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Švedija vėl gyvena džiaugsmingomis nuotaikomis – balandžio 19 vakarą pirmojo vaiko susilaukė Švedijos princas Carlas Philipas su žmona princese Sofia.

Vos prieš pusantro mėnesio sveikinome Švedijos princesę ir sosto įpėdinę Victorią, susilaukus sūnelio. Šiandien visų dėmesys nukrypęs į jos jaunesnįjį brolį Carlą Philipą.

36 metų princas ir 31 metų jo žmona antradienio vakarą susilaukė naujagimio. 18.25 valandą buvo fiksuotas Švedijos karališkosios šeimos pagausėjimas, tačiau lytis nebuvo iš karto atskleista.

Tik vėlai vakare po ligoninėje surengtos trumpos spaudos konferencijos paaiškėjo, kad gimė pusketvirto kilogramo ir 49 cm ūgio berniukas.

Dar vienas karališkasis kūdikis Švedijoje – berniukas! <sup style="color: #ff0000;">PAPILDYTA</sup>
Princas surengė spaudos konferenciją po gimdymo vėlai vakare ligoninėje.
© Vida Press

Tai pirmasis princo ir princesės kūdikis. Puošnios vestuvės įvyko 2015 metų birželio mėnesį.

Dar vienas karališkasis kūdikis Švedijoje – berniukas! <sup style="color: #ff0000;">PAPILDYTA</sup>
© Vida Press
Dar vienas karališkasis kūdikis Švedijoje – berniukas! <sup style="color: #ff0000;">PAPILDYTA</sup>
© Vida Press

Pranešama, kad princas Carlas Philipas dalyvavo žmonos gimdyme, pats nukirpo sūnui virkštelę ir nesulaikė džiaugsmo ašarų.

Dar vienas karališkasis kūdikis Švedijoje – berniukas! <sup style="color: #ff0000;">PAPILDYTA</sup>
© Vida Press

Švedijos karališkoji šeima laikosi tradicijų. Šiandien Švedijos Karalius Carlas Gustafas sukvies neeilinį savo kabineto posėdį ir iškilmingai paskelbs vakar gimusio anūko vardą.

Dar vienas karališkasis kūdikis Švedijoje – berniukas! <sup style="color: #ff0000;">PAPILDYTA</sup>
Vienas paskutiniųjų princesės viešų pasirodymų prieš gimdymą.
© Vida Press

Tai penktasis karalių anūkas. Vyriausioji Victoria, kuri ir yra sosto paveldėtoja, turi kovo pradžioje gimusį sūnų Oscarą bei 4 metų Estelle. Jos sesuo Madeleine augina taip pat porelę. Į jaunų tėvų būrį įsijungė ir Carlas Philipas.

Dar vienas karališkasis kūdikis Švedijoje – berniukas! <sup style="color: #ff0000;">PAPILDYTA</sup>
© Vida Press

PAPILDYTA

Nepraėjus ir parai po gimdymo, jauni tėvai su automobilio kėdutėje snaudžiančiu naujagimiu iš ligoninės iškeliavo namo. Pirmoji oficiali trijulės nuotrauka:

Dar vienas karališkasis kūdikis Švedijoje – berniukas! <sup style="color: #ff0000;">PAPILDYTA</sup>
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.