Mariah Carey išvadinta bloga mama dėl vienos savo nuotraukos su vaikais

Prieš publikuojant nuotraukas socialiniuose tinkluose, verta gerai apgalvoti visas detales. Net jei esate pasaulinio lygio žvaigždė. Tokia išvada peršasi stebinti pastarųjų dienų „skandalą“, kurį sukėlė viena nekalta Mariah Carey publikuota nuotrauka.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

3 mln gerbėjų instagrame turinti Mariah Carey (45) dalijasi su jais akimirkomis iš savo koncertinės veiklos bei asmeninio gyvenimo. Prieš kelias dienas ji publikavo jaukią nuotrauką, kurioje nusifotografavo su savo dvyniais Maroccanu ir Monroe. „Movie night“, - parašė žvaigždė, leisdama suprasti, kad šį vakarą leidžia su vaikais namuose ir visi jaukiai įsitaisę didelėje lovoje žiūri filmus.

Atrodytų, gražu ir šeimyniška, nieko neprikibsi. Tačiau internautai rado kur prikibti. Jie parašė daugiau kaip pusė tūkstančio komentarų, o diskusija įkaito taip, kad abejingų jai neliko.

Ažiotažo centre – Mariah sūnelis, kuris nuotraukoje įsitaisęs už mamos ir sesės, o jo burnytėje matyti čiulptukas.

Movie night! #RocThinksHesOnARollerCoaster

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on Feb 1, 2016 at 7:57am PST

Ketverių metų dvynius auginanti dainininkė kritikos susilaukė būtent dėl čiulptuko. Komentatoriai suabejojo jos motinystės įgūdžiais, vadino bloga mama ir šaipėsi, jog tuoj penkerių metų vaikui (dvyniai gimtadienį švęs po kelių mėnesių) čiulptukas tikrai nėra reikalingas.

Skeptikai tvirtino, jog tai, kad beveik penkiamečiui dar reikia čiulptuko, yra ne kas kita, o tėvų tingumas. Kiti nepamiršo perspėti dainininkės, kad ilgas čiulptuko naudojimas turi neigiamos įtakos sąkandžiui, taigi, ir dantims.

Tačiau buvo ir tokių, kurie užtarė Mariah ir skeptikams liepė užsičiaupti. „Jis tik vaikas. Auga sveikas ir laimingas. Rūpinkitės savo vaikais, o ne svetimais“, - rašė kitas komentatorius.

Dvynius Mariah Carey pagimdė būdama 41 metų. Jų tėtis – 11 metų jaunesnis už atlikėją buvęs sutuoktinis Nickas Cannonas. Pasaulinio garso atlikėja Mariah Carey savo karjerą pradėjo prieš 25-erius metus. Šiemet po ilgos pertraukos ji pradeda savo koncertinį turą po Europą, o balandžio 9-ąją atvyksta ir į Lietuvą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Gintarės sukurtus drabužėlius pirmieji išbando ir demonstruoja vaikai

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.