Fengšui patarimai planuojantiems vaikus

Fenšgšui patarimai, kurie pravers visiems, galvojantiems apie šeimos pagausėjimą. Jie tinka ir planuojant pirmą vaikelį, ir paskesnius.

Įsivaizduoti būsimą vaiką


Fengšui (feng shui) specialistai sako, kad tikslą daug lengviau pasiekti, jeigu esi nusiteikęs ir įsivaizduoji galutinį rezultatą. Reikia mintyse įsivaizduoti, nusipiešti paveikslą to, apie ką svajoji. Todėl planuojant konkrečios lyties vaiką, reikia įsivaizduoti, kaip atrodys tavo būsimasis vaikelis.


Norimos lyties vaiko figūrėlė arba fotografija


Kinų fengšui specialistai pataria namuose, tinkamiausioje vaikams vietoje (ji yra vakarinėje buto ar namo dalyje) pastatyti norimos lyties kūdikio figūrėlę. Jei svajojate apie mergaitę, tai turėtų būti mergaitiška lėlytė, jei apie berniuką - berniuko figūrėlė.


Galima vietoj figūrėlės pakabinti norimos lyties vaiko fotografiją. Ji turėtų būti ryškiai apšviestoje kambario vietoje. Dar vienas svarbus pastebėjimas: ant jos niekada neturi būti dulkių.


Svarbu, į kurią pusę miegant yra jūsų galva


Poroms, kurios nori susilaukti mergaitės, patariama gulėti taip, kad jų galva būtų į pietus. Jeigu norite berniuko - galva miegant turi būti į šiaurę.


Prie miegamojo durų patariama pasistatyti drambliukų statulėlių. Iš abiejų durų pusių. Dramblys yra sėkmę planuojant ir pradedant vaikus lemiantis simbolis. Todėl poroms, kurios negali susilaukti vaikų, patariama drambliuko statulėlę turėti savo kambaryje.


Kokios dienos svarbios pradedant kūdikį?


Nėra vieno metodo, kuris garantuotų norimos lyties vaikutį, fengšui - ne išimtis. Šis metodas, kaip ir visi kiti, remiasi tikėjimu. Jeigu jūs abejojate kažkuriuo metodu ar juo išvis netikite, jis jums ir nepadės.


Pagal fengšui, svarbu ir tai, kurią dieną po menstruacijų buvo pradėtas vaikas. Jeigu:

15, 13, 11, 9, 7, 5 po menstruacijų - bus berniukas;

16, 14, 12, 10, 8, 6, 4 po menstruacijų - bus mergaitė.


Ką valgyti, kad gimtų mergaitė


Tam, kad gimtų mergaitė, fengšui specialistai būsimai mamai pataria valgyti tam tikrus maisto produktus. Iš gėrimų tinka kakava, arbata su pienu, žolelių arbatos. Mėsos geriausia išvis atsisakyti. Žuvis tinkamiausia jūros ir šviežia, o ne šaldyta.


Vengti reikia abrikosų, slyvų ir apelsinų, taip pat menkaverčių saldumynų, tokių, kaip saldūs kepiniai. Jei norisi saldumo, geriau pasmaguriauti šaukšteliu medaus. Pieno produktai tinka visi be išimties.


Labai svarbus fengšui principas: moteriai nėštumo metu naudingiausias yra tas maistas, kuris jai mieliausias, tai yra, suteikia maloniausių pojūčių.


Ką valgyti, kad gimtų berniukas


Fengšui žinovai planuojančiai berniuką būsimai mamai pataria į meniu įtraukti kuo daugiau vaisių. O štai miltiniai bei pieno gaminiai nėra rekomenduojami.


Patariama nepiktnaudžiauti duonos gaminiais. Taip pat būsimoji mama gali drąsiai valgyti visų rūšių mėsą bei žuvį, iš gėrimų tinka žalioji arbata, įvairios vaisių sultys. Valgiaraštyje reikėtų riboti kopūstus bei žalios spalvos daržoves.

Linkime sėkmės planuojant!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis