Tinklaraščio gimtadienį švenčianti populiarioji Sotera Šveikauskaitė gerbėjams ruošia staigmenų

(1)

Tinklaraštį „Babyblog“ Sotera Šveikauskaitė sukūrė po to, kai susilaukė pirmagimės dukrytės Aretės. Mergaitė neseniai atšventė trečiąjį gimtadienį, tiek laiko skaičiuoja ir mamoms bei tėčiams skirtas tinklaraštis.

Sotera Šveikauskaitė tinklaraštį „Babyblog“ rašyti pradėjo prieš trejus metus, gimus dukrytei Aretei. Sotera su dukryte išbandė daugybę produktų, skirtų kūdikiams ir vaikams, nuolat aplanko daug vietų, išbando naujas vaikams skirtas pramogas. Nuoširdūs tinklaraštininkės atsiliepimai patinka mamoms, tad bendruomenė sparčiai auga, ir šiandien tai yra populiariausias tinklaraštis, skirtas mamoms, Lietuvoje.


Sotera su dukryte Arete
Sotera su dukryte Arete
Asmeninio albumo nuotr.


Naujausia Soteros veikla –„Mamadienių“ organizavimas. Tai renginiai, vykstantys skirtingose Lietuvos vietose, į kuriuos susipažinti ir pabendrauti susirenka daugybė mamų.


Akimirka iš „Mamadienio“
Akimirka iš „Mamadienio“
Asmeninio albumo nuotrauka


Vasario 21 dieną, ketvirtadienį, švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų namukai“ įvyks „Babyblog“ trečiasis gimtadienis ir „Babyblog“ 2019 metų apdovanojimai. Jame dalyvaus mamos su mažyliais, tinklaraščio rėmėjai bei kiti mylimi „Babyblog“ draugai. „Kad gimtadienio šventė būtų įsimintinesnė, šiemet sugalvojome naujieną – Metų rinkimus. Norime atsidėkoti patiems mylimiausiems prekių ženklams mamų ir vaikų kategorijoje. Tikiuosi, kad šis renginys taps tradicinis ir kiekvienais metais vis labiau išaugs“, – pasakoja Sotera Šveikauskaitė. Laimėti kvietimus į renginį bus galima netrukus „Babyblog“ feisbuko paskyroje.


Trečiasis tinklaraščio gimtadienis pateiks staigmenų
Trečiasis tinklaraščio gimtadienis pateiks staigmenų
Organizatorių nuotr


Jau paskelbta net 11 nominacijų: vaikų užkandis, vaikų knyga, mylimiausia vaikų kosmetika, metų žaislas, metų mamos pagalba, mėgstamiausias žurnalas, mylimiausia lietuvių kūrėja, mylimiausia vaikų drabužių parduotuvė, metų atradimas, metų sveikata ir metų vaikų avalynė. Nominantus kategorijose atrinko speciali mamų komanda ir daugiau kaip 1000 mamų, kurios užpildė „Babyblog“ anketą.


Labai kviečiame balsuoti už pačius mylimiausius ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis