Kuriozas: tėvai pamiršo kūdikį taksi automobilyje, kai važiavo iš gimdymo namų

Iš tiesų iki šiol dar negirdėtas kurioziškas nutikimas Vokietijoje: iš gimdymo namų veždamiesi kūdikį namo taksi automobiliu, tėvai čia jį netyčia paliko. Tai bent užuomaršos!

Tai nutiko Vokietijos Hamburgo mieste. Iš gimdymo namų tėvai nusprendė grįžti namo į Bramfeldo mikrorajoną taksi automobiliu. Prie namų susimokėjo, išlipo ir nuėjo. Tada susivokė – naujagimė dukrytė liko taksi automobilyje! Šeima važiavo keturiese, ne tik tėtis, mama ir naujagimė, bet ir vyresnysis vaikas.


Kai suprato, jog kūdikis liko su taksistu, tėtis dar bandė bėgti paskui automobilį, mojavo, tačiau taksi nuvažiavo. Tėvai paskambino į policiją.


Naujagimis buvo kėdutėje ant galinės sėdynės, todėl taksi vairuotojas jo nepastebėjo. Vairuotojui buvo pietų metas, tad jis nuvažiavo papietauti, o automobilį pastatė požeminiame garaže. Naujagimis buvo tylus, miegojo, tad taksistas vėlgi jo nepamatė. Sugrįžęs po pietų vairuotojas gavo iškvietimą važiuoti į oro uostą, kuris yra daug kilometrų nutolęs nuo tos vietos, kur jis buvo išleidęs ankstesnius klientus. Tik naujasis taksisto klientas, įsėdęs oro uoste, paklausė, kas čia per kūdikis ant sėdynės. Dabar jau ir vairuotojas nedelsdamas paskambino policijai. Kaip vėliau jis pasakojo, būtent šiuo metu prabudęs naujagimis ėmė verkti.


Kūdikis buvo nugabentas į ligoninę apžiūrėti, o po to grąžintas užuomaršoms tėvams. Beje, pagal egzistuojančią tvarką, policija apie pamestus, dingusius vaikus privalo informuoti ir vaikų teisių pareigūnus, tad ir jie buvo įtraukti į šį įvykį. Apie šį neeilinį nutikimą visiems papasakojo Hamburgo policija, kuri kuriozišką situaciją aprašė savo socialinio tinklo paskyroje.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis