Atskleidė, ko šiukštu neturėtumėte daryti lėktuvuose – tai labai nehigieniška

„TikTok“ programėlėje skrydžio palydovas Tommy Cimato atkleidė gana nehigieniškus keleivių įpročius, daromus lėktuvuose. Anot skrydžio palydovo, tai ne labai nehigieniška ir netgi antisanitariški įpročiai, kuriuos greičiausiai darote ir jūs.


Internete sklando daugybė patarimų, ką daryti ir ko nedaryti lėktuvuose. Stiuardo Tommy Cimato vaizdo įrašas, paskelbtas „TikTok“ programėlėje žaibiškai paplito visame pasaulyje. Šiame vaizdo įraše skrydžių palydovas duoda gausybę patarimų apie viską, pradedant nuo to, ką dėvėti lėktuve, kad liktumėte kuo švaresni, iki to, ko niekuomet neturėtumėte daryti lėktuvuose užmigdami.


Jei esate įpratę skrydžio metu nusnausti, kad greičiau pratemptumėte laiką, tuomet kitą kartą susimąstykite apie tai, ką darote. Greičiausiai, jei sėdite prie lango, jūs prieš užmiegant atremiate galvą į langą ar sienelę. Būtent apie tai Tommy Cimato ir kalba savo video įraše.


„Neremk savo galvos į langą. Tu esi toks ne vienas, todėl nežinai, kiek žmonių ar vaikų prieš tai lietė šį langą“.


Toliau savo vaizdo įraše Tommy rekomenduoja skrydžio metu apsirengti taip, kad nebūtų nuogų kūno vietų: „Skrisdami nedėvėkite šortų, tai tas pats, kaip ir langas. Niekada nežinai, ar sėdynės yra švarios. Vilkėdami kelnes, gausite mažiau mikrobų“.


Dalindamasis kita „super antisanitarine“ lėktuvo dalimi, kurios reikia vengti, Tommy pridūrė: „Niekada nelieskite tualeto nuleidimo mygtuko ar svirties nuogomis rankomis. Tiesą sakant, tai tiesiog labai antisanitariška. Kai nuleidžiate vandenį, naudokite savo servetėlę arba servetėlę, kuri yra lėktuvo tualete.“


@tommycimato

#flightattendant #airline #aviation #travel #adventure #explore

♬ Vacation - Dirty Heads


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis