10 įdomiausių faktų apie A. Jolie ir B. Pitto šeimą bei jų vaikus

Ši pora visuomet dėmesio centre – ir tada, kai filmuojasi naujame filme, ir kai eina pasivaikščioti gatve iki vaikų mėgstamiausios parduotuvės.

Jūsų dėmesiui – 10 įdomių faktų iš Angelinos ir Brado šeimos gyvenimo.

Kai Angelina Jolie 2002 m. įsisūnijo Maddoxą Chivaną iš Kambodžos, ji dar buvo ištekėjusi už Billy Bobo Thorntono, tačiau praėjus vos trims mėnesiams po įvaikinimo jie išsiskyrė ir A. Jolie viena augino berniuką. Šiais metais Maddoxui jau sukanka 15 m.

Vida Press

Paauglys gali pasigirti pastaraisiais metais turėjęs išskirtinių patirčių. Jam teko lydėti mamą į vestuves ir netgi padirbėti prodiuserio asistentu juostos „By the Sea" filmavimuose.

Vida Press

2005 m. A. Jolie įsivaikino Zahara Marley iš Etiopijos. Biologinė mergaitės mama nepraleido progos pasireikšti žiniasklaidoje ir patikino, kad Zaharai labai pasisakė, nes ją įsidukrino pati A. Jolie. Tuo metu, kai ji įsidukrino Zaharą, jau sklido kalbos, kad A. Jolie kurį laiką sieja meilės ryšiai su Bradu Pittu. Kartu su mylimąja jis vyko į Etiopiją parsivežti mergaitės.

Vida Press

2006 m. A. Jolie pateikė prašymą pakeisti įvaikintų vaikų pavardes iš Jolie į Jolie-Pitt. Galiausiai B. Pittas oficialiai įsivaikino Maddoxą ir Zaharą. Šiuo metu Zaharai 11 m. ir ji yra įgarsinusi vieną iš pandų „Kung Fu Panda 3" filmuke.

Vida Press

B. Pittas ir A. Jolie pirmojo bendro biologinio vaiko Shiloh Nouvel susilaukė 2006 m. Tada garsi moteris norėjo išvengti įkyraus žiniasklaidos dėmesio, todėl gimdyti nusprendė ne JAV, o Namibijoje. Pirmosios naujagimės nuotraukos leidiniams „People" ir „Hello" parduotos už 7,6 mln. JAV dolerių (6,77 mln. eurų), o visi pinigai buvo paaukoti UNICEF. Šiuo metu Shiloh 9-eri ir ji taip pat įgarsino vieną iš „Kung Fu Panda 3" veikėjų.

Shiloh Jolie Pitt
Shiloh Jolie Pitt
Vida Press

Pastaruoju metu žiniasklaidoje daug dėmesio skiriama berniukiškai mergaitės išvaizdai ir netgi užsimenama, kad ji galimai norėtų pasikeisti lytį. Pati A. Jolie leidiniui „Vanity Fair" yra sakiusi, kad Shiloh norėtų būti berniuku ir prašo ją vadinti Johnu.

Shiloh Jolie Pitt
Shiloh Jolie Pitt
Vida Press

2007 m. A. Jolie įsivaikino 3 m. paxą Thieną iš Vietnamo, kurio tikroji mama jį paliko vos tik pagimdžiusi. Berniuką garsi moteris įsisūnijo viena, nes tuo metu ji nebuvo ištekėjusi už B. Pitto, o Vietname nesusituokusioms poroms neleidžiama bendrai įsivaikinti. Po to A. Jolie kreipėsi į teismą su prašymu pakeisti vaiko pavardę į Jolie-Pitt, o neilgai trukus po to B. Pittas jį taip pat įsivaikino.

Reuters/Scanpix

2008 m. A. Jolie patvirtino, kad jie su B. Pittu laukiasi dvynių, o po kelių mėnesių Prancūzijos Nicos mieste gimė Knoxas Leonas ir Vivienne Marcheline.

Vida Press

Šiuo metu dvynukams yra beveik 9-eri. Kol kas vaikai labai kuklūs ir visiškai nesidomi aktorių karjera. Tiesa, panašaus būdo yra ir visi kiti garsiosios pasaulio poros vaikai.

Vida Press

Vida Press

B. Pittas ir A. Jolie susituokė 2014 m., o nuotakos suknią puošė visų jos vaikų piešiniai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis