Laimėkite bilietų į nuotaikingą premjerą vaikams „Tamsta Varlius“ (REZULTATAI)

Nuotaikingas filmas visai šeimai „Tamsta Varlius“ jau lapkričio 19 atkeliauja į mūsų ekranus. Ta proga kviečiame laimėti kvietimą dviems į filmo seansą Vilniuje, „Skalvijos“ kino centre.

Vaikai labai mėgsta vaidybinius, o kartais ir dokumentinius filmus apie bendraamžius – įsitikinusi šeimoms su vaikais skirtos filmų programos „Karlsono kinas" sudarytoja Goda Sosnovskienė.

Jau nuo šio šeštadienio europietiškų filmų išsiilgusios šeimos su vaikais nuo 6 m. laukiamos premjeroje „Tamsta Varlius" (rež. Anna van de Heide, Nyderlandai, Belgija).

„Tai kinas šeimoms, pavargusioms nuo multipleksuose rodomos suvienodėjusios holivudinės animacijos. Jis netikėtas, kūrybiškas ir dosnus įvairiausių nutikimų. Be to, filmų herojai – vaikų bendraamžiai, juk būtent iš jų vaikams smagiausia mokytis ir atrasti naujus dalykus", – teigia G. Sosnovskienė.

Premjerinis seansas įvyks lapkričio 19 d. „Skalvijos" kino centre, tačiau tą patį savaitgalį „Tamsta Varlius" džiugins ir „Pasakos" (Vilniuje), „Romuvos" (Kaune), „Kultūros fabriko" (Klaipėdoje), „Taurapilio (Utenoje) kino teatrų lankytojus.

Organizatorių nuotr.

„Tamsta Varlius" – tai įtraukiantis nuotykių filmas apie vaikus ir jų mylimą išradingą mokytoją, turintį paslaptį, kurią vieną dieną netikėtai išsiaiškina vaikai. Geraširdis mokytojas retsykiais pavirsta... varle. Vaikai ryžtasi apsaugoti jį nuo visų tykančių pavojų ir žmonių, ir gamtos pasaulyje. Tam prireikia sumanumo, greitos reakcijos ir, žinoma, drąsos. Dar atkakalumo ir empatijos – savybių, kurias ugdydami vaikai tampa brandesni ir labiau suaugę.

„Tamsta Varlius" anonsas:

Per premjerą „Skalvijoje" žiūrovų lauks intriguojantis susitikimas su Kolekcionuojančių varles asociacijos (KVA) atstovu, kuris papasakos apie šios asociacijos narių aistrą varlėms ir viskam, kas su jomis susiję, pademonstruos įdomiausius surinktus eksponatus. Vaikai ir jų tėveliai kviečiami ateiti pasipuošę žaliai arba su „varliška" atributika: tinkleliais varlėms gaudyti, guminiais batais, kibirėliais, pliušinėmis varlytėmis. Drąsiausiųjų lauks smagi fotosesija su filmų herojais.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šiemet „Tamsta Varlius" sėkmingai keliauja iš vieno vaikų filmų festivalio į kitą. Daugelyje festivalių džiaugsmingomis vaikų ovacijomis palydėtas filmas įvertintas ne vienu prizu – Amsterdamo „Cinekid" festivalyje režisierė Anna van der Heide apdovanota už geriausią Nyderlandų filmą šeimai.

Organizatorių nuotr.

„Tamsta Varlius" taip pat giriamas už išradingą scenarijų. Šioje vietoje būtina paminėti vaikų mėgiamą Nyderlandų rašytoją Peterį van Looną, kurio to paties pavadinimo knyga ir įkvėpė sukurti filmą. Rašytojo kūriniai nuolat išrenkami mėgstamiausiomis vaikų metų knygomis šalyje ir skatina vaikus domėtis literatūra. Lietuvoje rašytojas geriausiai žinomas iš populiarios knygų serijos „Siaubų autobusas".

KONKURSAS

Atsakykite į žemiau esantį klausimą, ir lapkričio 17 išrinksime laimėtoją, kuriam atiteks du kvietimai. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai.

KONKURSO REZULTATAI

Kvietimą dviems laimėjo Gintarė E., kuri atsakydama paminėjo, kad į kiną keliaus su 8 metų atžala.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis