Kaune – pirmoji ir vienintelė „Šunyčių patrulių“ žaidimų erdvė: stebins išskirtinėmis pramogomis

Viso pasaulio pamilti herojai „Šunyčiai patruliai“ jėgas suvienija ne tik ekrane – Seklys, Maršalas, Rokis, Zuma, Riedulys ir Padangė atvyksta į Kauno „Akropolį“. Čia, trečiajame prekybos centro aukšte, renginių aikštėje, spalio 19-ąją – lapkričio 9 dienomis veiks „Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelė – vienintelė ir pirmoji tokia erdvė Lietuvoje.

„Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelėje netrūks pramogų. Čia kiekvieną dieną lauks pašėlusi Nuotykių miesto čiuožykla, ryškioji spalvinimo zona, akis trauks ir žaisti kvies „Šunyčių patrulių“ žaislai bei vyks kultiniu tapusio animacinio serialo transliacijos. O savaitgaliais „Šunyčių patrulių“ erdvėje užvirs dar kosmiškesnės linksmybės. Šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 12 iki 16 valandos lauks animatorių pasirodymai bei daugybė linksmų užsiėmimų: laikinos tatuiruotės, piešimas ant veidukų ir įvairiausi žaidimai vaikams, taip pat bus galima įsigyti ir „Šunyčių patrulių“ atributikos.


„Šunyčių patrulių“ žaidimų erdvė
„Šunyčių patrulių“ žaidimų erdvė
Organizatorių archyvas


„Mūsų erdvės nuolat prisipildo išskirtinių atrakcijų tiek suaugusiems, tiek ir mažiesiems lankytojams. Todėl džiaugiamės, kad šįkart kartu su partneriais – „Go3“ televizija ir kino studija „Paramount Pictures“ – drąsiųjų šuniukų gerbėjams galime pasiūlyti išskirtinę žaidimų erdvę“, – teigia Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

 

„Šunyčių patrulių“ atvykimas į Kauno „Akropolį“ sutampa su ilgai laukta proga – spalio 26-ąją Lietuvos kino teatrus pasieks „Šunyčiai patruliai 2. Galingas filmas“ premjera, pradžiuginsianti juostos gerbėjus. O jų Lietuvoje išties daug – drąsiųjų šunyčių nuotykius prie televizijos ekranų nuolat stebi 39 proc. berniukų ir 43 proc. mergaičių. Patrulius 4–6 metų vaikai jau tituluoja vienais mėgstamiausių animacinių filmų herojų!


„Šunyčių patrulių“ žaidimų erdvė
„Šunyčių patrulių“ žaidimų erdvė
Organizatorių archyvas


„Galime drąsiai sakyti, kad tai vienas žiūrimiausių animacinių serialų Lietuvoje šiais metais per „Go3“ televiziją. Filmuko herojų Lietuva laukė, juos myli, tad džiugu, jog turi galimybę geriau juos pažinti tiek gyvai, tiek stebėdami ekranuose“, – sako Žilvaras Zinkevičius, „TV3 Group“ ryšių su visuomene ir komunikacijos komandos vadovas Baltijos šalims.


Nors tokia žaidimų erdvė Lietuvoje naujiena, „Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelės itin populiarios daugelyje šalių. Tiesa, rodos, vikrieji Patruliai mūsų šalyje dar leisis į ne vieną nuotykį. Kaip sako Asteras Gura, „Paramount Global“ atstovas, ši žaidimų erdvė – tik vienas iš žingsnių į tolimesnį prekės ženklo vystymą tiek Lietuvoje, tiek visame Baltijos šalių regione.


„Šunyčių patrulių“ žaidimų erdvė
„Šunyčių patrulių“ žaidimų erdvė
Organizatorių archyvas


„Norime kuo labiau priartinti stebuklingą „Šunyčių patrulių“ pasaulį prie mažųjų Lietuvos žiūrovų. Skiriame didelį dėmesį plėtrai Baltijos šalyse, dedame visas pastangas, kad vaikams būtų pasiūlytas pats geriausias turinys. Jau dabar šalies knygynuose galima įsigyti lietuviškų knygų su įkvepiančiomis ir gerumo pilnomis istorijomis, taip pat individualius marškinėlius su savo vaiko vardu. Tai tik pradžia. Tikimės, kad netrukus pasiūlysime dar daugiau produktų ir laidų Lietuvos vaikams“, – sako A. Gura.


„Šunyčių patrulių“ žaidimų aikštelė veiks kasdien 10-21 val. iki lapkričio 9-osios Kauno „Akropolio“ trečiame aukšte, Renginių aikštėje. Renginys ir visos pramogos – nemokami.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis