7 naudingi patarimai tėvams, kaip išrinkti laisvalaikio rūbus vaikams

Šiltuoju metų laiku daug laiko praleidžiame gryname ore. Jeigu mamos ir tėčiai mielai paskaitytų knygą sėdėdami parke ant suoliuko, vaikai vienoje vietoje ilgai neišbūna. Tad tinkamas vaikiškų laisvalaikio rūbų parinkimas yra labai svarbus. Į ką atkreipti dėmesį?

#1 patarimas: patogumas – svarbiausia


Kai renkate laisvalaikio drabužius vaikams, bene svarbiausias kriterijus turi būti patogumas. Pirmiausia  atkreipkite dėmesį į drabužių patogumą, kad jie nevaržytų vaikų judesių, kad būtų patogūs judėti. Taip pat labai svarbu atkreipti į sudėtį, kad būtų daugiau natūralios medžiagos, o ne sintetika. 


#2 patarimas: pirkdami internete sutaupote laiko


Šiandien daugelis tėvų pastebi, kad patogiausia pirkti rūbus internetu - taip sutaupoma daug laiko, o dažnai - ir pinigų. Tam, kad neapsiriktumėte su dydžiais, svarbiausia taisyklė yra rinktis rūbus pagal konkrečius išmatavimus, nes visų gamintojų dydžiai skiriasi. Taip pat drabužius rinktis pagal vaiko ūgį, o ne pagal amžių, nes visi vaikai yra skirtingi. Didelį vaikiškos sportinės aprangos pasirinkimą rasite ČIA.


#3 patarimas: atkreipkite dėmesį į audinio sudėtį


Renkantis vaikų aprangą, tėvai atkreipia dėmesį į audinio sudėtį, jiems svarbu, kad audinys būtų malonus vaiko odai, kad būtų lengvai prižiūrimas (skalbiamas) ir patvarus – juk vaikai išties yra aktyvūs ir drabužius dėvi intensyviau nei suaugusieji. Tinkamiausi audiniai vaikams yra natūralūs, juos smagiau dėvėti, taip pat jų priežiūra yra paprasta.


#4 patarimas: prieš pirkdami batus išmatuokite vaiko pėdą


Renkantis sportinę avalynę vaikams vienas iš svarbiausių kriterijų yra tinkamas dydis, kurį sužinoti galima išmatavus vaikučio pėdutės ilgį. Svarbu žinoti, kad visi gamintojai palieka vietos pėdutės augimui, todėl renkantis avalynę reikia žiūrėti į gamintojo pateiktą avalynės vidpadį. Visai mažiems vaikams svarbu, kad batai atitiktų ortopedinius reikalavimus.Šį batukų modelį ir daugiau vaikiškos sportinės avalynės rasite ČIA.


#5 patarimas: leiskime vaikams rinktis


Tam, kad vaikai mielai dėvėtų drabužius, svarbu leisti ir jiems dalyvauti pasirinkimo procese. Tėvai pastebi, kad maži vaikai paprastai labai mėgsta aprangą, papuoštą įvairiais animaciniais herojais – nedrauskite jiems šio malonumo. Iš animacinių herojų šiandien yra populiarūs klasika tapę Peliukas Mikis (Mickey Mouse), Šunyčiai Patruliai (Paw Patrol), Žmogus voras (Spider – Man), Poniai (My little Pony) ir kiti animacinių filmukų herojai, kuriuos vaikai pamėgsta matydami juos per TV. 


#6 patarimas: kepurė – būtina aprangos detalė


Šiltuoju metų sezonu privalomas vaikų aksesuaras yra kepurė. Vaikų akys yra jautresnės nei suaugusiųjų, be to, būtina saugotis nuo nepageidaujamo saulės poveikio. Renkant kepures vaikams atkreipkite dėmesį į jų snapelį, taip pat, kad medžiaga būtų apsaugota nuo UV spindulių. Be abejo, svarbu išrinkti tinkamą kepurės dydį, kad ji nesmukčiotų ir vaikui būtų patogu. Vaikiškų kepurių pagrindiniai dydžiai yra: Osfc (48-50 cm) ir Osfy (52-54 cm).


#7 patarimas: žinomi prekių ženklai – kokybės garantas


Kai vaikai paauga ir ima aktyviau reikšti savo nuomonę, jie pageidauja įsigyti žinomų prekinių ženklų drabužių. Be to, ir mažų vaikų tėvai pastaruoju metu renkasi kokybę, tai tampa vienu svarbiausių kriterijų, perkant drabužius vaikams. Įsigyjant žinomų prekių ženklų produkciją – drabužius, avalynę ir aksesuarus, pagrindinis privalumas yra kokybės garantas, taip pat visada suteikiama garantija grąžinti nekokybiškas prekes.


Daugiau laisvalaikio ir sporto prekių vaikams ir visai šeimai ieškokite: https://sportsman.lt/

Užsakymo nr.: PT_55214

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis