Populiariausi naujagimių vardai Lietuvoje: didžiausias netikėtumas ir reitingo naujokai

Kokie populiariausi naujagimių vardai Lietuvoje 2018 metais? „Registrų centras“ informuoja apie permainas tarp populiariausių naujagimių vardų: išskirtas „Žvaigždžių karų“ duetas ir įvardinti reitingo naujokai.

Praėjusiais metais Lietuvą, regis, buvo apnikusi "Žvaigždžių karų" manija. Tėvystės ir motinystės rūpesčiais pradėjo gyventi lietuviai savo naujagimiams dažniausiai duodavo būtent šios kultinės kino sagos pagrindinių veikėjų - Lėjos ir Luko vardus.


Tiesa, šiemet ši įdomi tendencija nutrūko. Per pirmus tris šių metų mėnesius dažniausiai berniukui duodamu vardu tapo Dominykas, o Lėja ir toliau išlieka populiariausiu vardu gimus mergaitei.


Šią statistiką stebintis Registrų centras fiksuoja ir naujas tendencijas. Vis dažniau lietuviai savo naujagimius ėmė krikštyti Gabrieliaus, Augusto, Viltės ir Austėjos vardu. Šių vardų pernai tarp populiariausių nebuvo.


Rečiau berniukams imta duoti Jono ir Roko vardus, tarp mergaičių - ne toks populiarus tapo Liepos vardas.


Populiariausių berniukų vardų dešimtukas: Dominykas, Lukas, Jokūbas, Matas, Nojus, Herkus, Benas, Gabrielius, Kajus ir Augustas.


Mergaitėms dažniausiai šį ketvirtį duoti vardai: Lėja, Emilija, Luknė, Sofija, Amelija, Viltė, Gabija, Patricija, Kamilė, Saulė ir Austėja.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis