Dienos patarimas: kaip kovoti su nugaros bėrimais?

Gana dažnai klientai kreipiasi dėl bėrimų įvairiose kūno vietose. Viena didžiausių problemų – bėrimai nugaros srityje, dėl kurių kreipiasi tiek vaikinai, tiek merginos. Dalinuosi patarimais, kurie padės sumažinti šią problemą.

Dažnai bėrimai paūmėja po intensyvaus prakaitavimo, sporto. Rekomenduoju po aktyvių veiklų iškart eiti į dušą. Jeigu po treniruotės nėra galimybės iš karto persirengti ir nusiprausti – prakaitą nuvalykite drėgnu rankšluosčiu. Jeigu yra galimybė, nedevėkite kuprinės – ant prakaituotos odos susidaro trintis ir tuomet tik dar labiau suaktyvėja bėrimas.


Problemai spręsti padeda kūno prausikliai, kurie turi priešuždegiminių, giliai valančių savybių. Ieškokite priemonių, kurios turi glikolio, salicilo, benzoilo peroksido rūgšties. Tokias priemones naudokite kasdien, o norint sustiprinti efektą – užtepkite ant probleminių vietų ir palaikykite kelias minutes. Taip pat rekomenduoju išbandyti ir purškiamus, tepamus produktus su rūgštimis, kurių nereikia nuplauti ir yra skirti būtent spuogams kūno srityje.


Bėrimai dažnai suaktyvėja po aptemptų, sintetinės medžiagos drabužių devėjimo. Rinkites kvėpuojančius audinius, medvilnę. Sportiniai drabužiai turėtų būti plaunami po kiekvieno naudojimo. Taip pat dažnai plaukite ir keiskite patalynę, rankšluosčius. Atkreipkite dėmesį ir į skalbimo priemones – neretai stiprius kvapus turintys skalbikliai ir minkštikliai dirgina odą ir sukelia bėrimus.


Atsiradusių bėrimų pasistenkite nespaudyti ir nekrapštyti. Dėvint atvirus ir maudymosi drabužius – apsaugokite savo odą nuo saulės su SPF50 kremu. 


Jeigu jus nuolatos vargina gilūs, skausmingi, uždegiminiai spuogai – kreipkitės į dermatologą, tikrinkitės sveikatą – dažnai tai būna įvairių sutrikimų pasekmė. Kosmetologė Miglė Šalkauskaitė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis