Sausa ir atopiška vaiko oda – sunkus išbandymas visai šeimai. Mamų patirtis ir patarimai

Auginant vaiką su sausa ir atopiška oda tėvams tenka didelė atsakomybė nuolat tinkamai prižiūrėti odelę. Kaip išsirinkti tinkamas priemones? Kiekviena šeima turi savo patarimų, ypač, jeigu išbandė ne vieną priemonę. Jūsų dėmesiui – portalo www.tavovaikas.lt eksperimentas, kuriame dalyvavo mamos su vaikais, turinčiais sausos ir atopiškos odos problemų.

Pirmą šio straipsnio dalį skaitykite ČIA.


Sandra:


Auginu tris vaikučius, iš kurių du vaikai turi bėdų su odele – 2,5 metų Evelina ir 7 metų Karolis. Karolis nuo gimimo turėjo stiprų AD (atopinį dermatitą), kuris nurimo suėjus 5 metams, liko tik alergija šalčiui, drėgmei bei aštresniam maistui ( jei išsitepa aplink lūpas valgio metu). Dar jo odelei neigiamos įtakos turi saldumynai. Jei tik gimtadienio ar šventės metu daugiau užvalgo saldėsių, iškart žandukai, lūpos parausta, šerpetoja, niežti oda. Visuomet tenka tepti riebesniu kremu, drėkinti ir prižiūrėti. Jei tik nesužiūriu, tuomet jį užklumpa LOR susirgimai. Šalčio ar drėgmės laikotarpiu labai stipriai reikia prižiūrėti rankas ir žandukus. Bet sakyčiau, kad viskas gerėja, nes vyrukas auga. Tikriausiai reikia tikėti tuo posakiu, kad kai kurios ligos „išaugamos“.


Evelina nuo gimimo turi stiprų prakaitavimą, įvairių rūšių bėrimų, galiausiai pripažintas ir atopinis dermatitas. Kokių tik kremų netepėm, ko tik negėrė...Kai padėtis buvo nevaldoma, teko gerti nuo alergijos vaistus ir tepti hormoniniais vaistais. Bandėme ir homeopatinę, ir žolelių, ir tradicinę mediciną. Kremų, tepalų, emoilentų, prausiklių turime pilnas lentynas. Taigi, šią lentyną pasiekė ir jūsų atsiųstas emolientas bei prausiklis.


Tiesą pasakysiu – nebetikėjau, juk tiek visko išbandyta....Tepiau ir maudžiau TOPIALYSE priemonėmis kasdien, nes kai vasara karšta, dukrytė prakaituoja dar stipriau, tenka prausti dažniau. Beje, praėjusią vasarą ji negalėjo nei maudytis, nei būti saulėje, nei kapstytis smėlyje (net saulės kremai nepadėdavo stipriausi, oda buvo žaizdota, sausa, išberdavo viso kūno odą).


TOPIALYSE HUILE LAVANTE aliejinis prausiklis odą tarsi padengia plonu apsauginiu sluoksniu. Kvapas itin malonus ir švelnus mažoms nosytėms. Taip pat jis skalsus – užtenka ilgam (tai labai aktualu, kai prausi ne vieną sirgaliuką ir vasarą tai darai pakankamai dažnai – po lauko, grįžus iš jūros, prieš miegą ir vakare). Nusiprausus per kelias minutes tepiau kremą. Jis greit susigeria, be kvapo, nelipnus, tad galima iškart vaiką rengti pižama. 


Anksčiau buvome išbandę tikrai daug kremų ir emolientų, kai kurie veldavosi į mergytės plaukus, tepdavo patalus, rūbus ir palikdavo riebalų žymes. Todėl išbandžiusi TOPIALYSE BAUME INTENSIF emolientą galiu jį pasakyti, kad jis puikus dėl neteplumo ir kvapo nebuvimo. Tepėme odą kasdien nuoširdžiai. Po dviejų savaičių raudoni odos plotai ėmė rimti, egzemos mažėti, mergytė nustojo kasytis, bėrimai neplito, viskas ėjo geryn. Rezultatai džiugina! Šiandien tik vienos kojytės sulenkime liko maža sausesnė dėmelė. Po jūros, po smėlio, po žaidimų pievoje, po pabuvimo lauke nebereikia vaistų, hormoninių tepalų ir bemiegių naktų! Tikrai esame dėkingi už galimybę išbandyti šią SVR produkciją, pokyčius parodo nuotraukos. Viskas aišku vien pažiūrėjus. Nuoširdžiai dėkojame už Evelinos miegą, sveikatą, rankas dienas, puikią nuotaiką!
Radvilė:


Auginu dvi dukrytes, 4 metų Vakarę ir 2,6 metų Jorę. Visa mano kalba suksis apie Jorę. Kai ji gimė, atrodė, jog viskas kaip ir gerai, kažko tokio labai ypatingo nebuvo, bet iškart skyrėsi odos sausumas buvo kitoks, nei jos sesės. Pirmas toks stiprus odos pablogėjimas buvo per pirmąjį gimtadienį 2018 m. sausio 17 d. Ryte viskas buvo gerai, dukrytė jautėsi puikiai, ruošėmės gimimo dienai ir popiet, jau susirinkus svečiams, pastebėjome, kad dukrytės oda tampa pūslėta, atsiranda keistas bėrimas. Iš pradžių jis buvo tik kaklo srityje. Palaukėme iki ryto, nes pastebėjome gan vėlai, o kitą dieną keliavome tiesiai į priimamąjį, nes dukrytė susirgo vėjaraupiais. Vėjaraupių bėrimas stipriausiai pasireiškė sėdmenų srityje. Labai gaila, kad neturiu nuotraukos, bet visas užpakaliukas buvo spuoguotas, pūslėtas, atsirado žaizdelės. Kelis kartus dukrytė su nagučiais užčiuopė tas vietas, tad kraujo neišvengėme. Gydytojas pasakė, kad odos būklė tikrai prasta, sėdmenų srities odos sluoksnis buvo visiškai plonas, todėl net suvalgius netinkamą vaisių, Jorės užpakalio oda sureaguodavo. Gydėmės ilgai, keliavome pas odos gydytojus, visi sakė, kad tokios baisios užpakalio būklės nebuvo matę. Kad tai alergija nuo kažko, neigė, sakė, kad tiesiog reikia atsisakyti sauskelnių. Tą padaryti buvo be galo sunku, nes tik nuėmus sauskelnes, dukrytės pirštukai tuoj pat keliaudavo užpakalio srities link ir vėl viskas iš naujo, visi nudraskymai... Tepėme vaistais, gydėme pakankamai ilgai, praktiškai iki pat dabar, šių metų birželio mėnesio, kol dukrytė visai atsisakė sauskelnių.. Kai pablogėdavo tepdavome vaistais, kai būdavo geriau, tepdavome kremu, tačiau pagerėjimas būdavo trumpalaikis. Ir tuomet išbandėme jūsų atsiųstas priemones.

 

TOPIALYSE HUILE LAVANTE prausimosi aliejus yra kažkas nuostabaus! Sunku apsakyti žodžiais, kaip pagerėjo dukrytės oda. Nusiprausus šia priemone oda nesausėja, netampa tokia lyg įsitempusi, užpakalio sritis pagerėjo akyse: oda tapo švelnesnė, neliko spuogelių, net neliko to pasikartojančio užpakaliuko kasymo ir kol kas jokių naujų bėrimų, kuo be galo džiaugiuosi. Dukrytė puikiai naudojosi priemone pati, užsipildavo lašelį, kurio tikrai pakakdavo, apsiprausdavo, putojimas toks malonus, neriebus, o kvapas toks lengvas, toks "skanus". Iškart atėjusi į vonią praustis žinodavo, ką reikia pirmiausia pasiimti iš lentynos. Ši priemonė tikrai pakeitė mūsų šeimos gyvenimą ir žinau, kad ją naudosime ilgai.. Net ir aš pati neatsispyriau, jį išbandžiau, nes mano oda taip pat be galo sausa. Jausmas nusiprausus šia priemone tikrai nepakartojamas. Niekas, ką naudojau prieš tai, net nelyginamas su šia priemone. 100 proc. pasiteisinęs gaminys ir rekomenduosiu visiems! 


TOPIALYSE BAUME INTENSIF emolientas taip pat jau įtrauktas į mūsų šeimos vonios priemonių rinkinį. Kremą tepėme po kiekvieno prausimosi. Po dviejų savaičių pastebėjau, kad odos būklė pagerėjo, tad kremą pabandžiau tepti kas antrą dieną. Būklė išliko tokia pati. Vadinasi, jis veiksmingas, ramina odą ir puikiai papildo prausimosi aliejų. Tepdavome ir tepame visą kūną, oda atrodo sveikesnė, lygesnė, švelnesnė, o ir dukrytė, akivaizdu, jaučiasi kur kas geriau. Pati noriai ir net labai noriai ima ir tepasi visą kūną, atsigula ir prašo, jog nepamirščiau patepti užpakalio srities. Pats kremas labai malonios koncentracijos, labai greit susigeria, nelimpa. Pridursiu, kad šį kremą susigundė išbandyti ir vyras, kurio oda taip pat sausa. Jam patiko, komentaras buvo, jog tai „puikus gaminys". Patepęs odą kaklo srityje jautė palengvėjimą, jam nebetempė odos. Vyresnėlės dukrytės oda nėra sausa, tačiau išbandėme ir su ja. Jai labai patiko prausimosi priemonė, sakė, kad jos „graži spalva ir „skaniai" kvepia“. Nuoširdžiai džiaugiamės šiomis priemonėmis, didžiulis ačiū Jums, kad atrinkote mus į testavimo komandą. Nerealus jausmas atrasti tai, kas odą ir visą kūną pradžiugina. 


Jorės odos būklė pastebimai pagerėjo.
Jorės odos būklė pastebimai pagerėjo.
Asmeninio albumo nuotr.


Justina:


Auginame metų ir 8 mėnesių mergytę Gytę Faustą. Pirmą kartą su sausos/atopinės odos problema susidūrėme, kai dukrai buvo 3 mėnesiai. Pastebimi bėrimai atsirado ant kojyčių ir rankyčių. Gydytoja pediatrė patarė drėkinti odelę ir įvardijo, kad ateityje ši problema gali išlikti ar net paūmėti. Iki šiol oda itin jautriai reaguodavo į sezoniškumą, vasaros-pavasario laikotarpiu būklė pagerėdavo, o prasidėjus šildymo sezonui bėrimai iš karto paryškėdavo. Pradėjus primaitinimą ar maitinant stengiausi atkreipti dėmesį į vartojamus maisto produktus, kad jie nealergizuotų. Odos tepimui išbandėme ne vieną emolientą ir kremą. Visą šį laiką nuo 3 mėnesių bėrimas nebuvo visiškai išnykęs, t.y. nors akivaizdžiai jo ir nesimato, tačiau juntamas odos plotas yra šiurkštesnis, tiek išsimaudžius tiek įprastai. 


Iš dviejų bandytų produktų geriausią įspūdį paliko prausimosi aliejus TOPIALYSE HUILE LAVANTE. Jis yra malonaus kvapo, naudoti jį paprasta, nes besimaudydamas vaikas neišsiblaško ir nesipriešina būti įtrinamas, o vėliau švelniai nuskalaujamas vandeniu besitaškant ir žaidžiant. Poveikį pastebėjau praėjus šiek tiek laiko – šiurkštesni ar pleiskanoti linkę odos ploteliai tapo juntamai švelnesni, šviesesni. 


TOPIALYSE BAUME INTENSIF emolientą naudojome vos atsikėlę, prieš apsirengiant rūbeliais. Kadangi vaikas ne itin mėgsta teptis kremais, nenustygsta vietoje, tad buvo sunku jį įtrinti ir tolygiai paskirstyti ant kojyčių (problematiškiausios vietos), rankyčių ir pilvuko. Reikėjo laukti, kol jis įsigers, kad būtų galima aprengti vaiką. Bandėme tepti ir po maudynių, tačiau atrodo, jog dukrai diskomfortą kėlė tai, jog po maudynių sušilęs kūnelis buvo tepamas vėsesniu kremu, tad reikėjo prieš naudojant kremą taip pat palaikyti vonios kambaryje ir šiek tiek sušildyti. 


Kuri iš priemonių konkrečiai pagerino odos būklę atsakyti sunku, nes naudojome jas abi daugmaž vienodą kiekį kartų, tačiau kojytės tikrai tapo švelnesnės ir bėrimai ne tokie intensyviai ryškūs. Manau, jog pabaigę prausimosi aliejų, jį būtinai įsigysime dar kartą, nes pabandžiusi juo nusivalyti veidą pati, likau maloniai patenkinta švaros jausmu išliekančiu ant veido. Ačiū už galimybę išbandyti šiuos produktus!


Gytės Faustos oda reaguoja į sezoniškumą. Vasaros laikotarpiu būklė geresnė.
Gytės Faustos oda reaguoja į sezoniškumą. Vasaros laikotarpiu būklė geresnė.
Asmeninio albumo nuotr.


Monika:


Mano dukrai 8 metai. Jai nustatytas delnų dermatitas, oda be galo išsausėja ir sutrūkinėja, kankina niežulys. Pradėjome plauti su miceliniu aliejiniu prausikliu TOPIALYSE HUILE LAVANTE. Jis nuramindavo odą, jos neišsausino. Tepėm emolientu, mergaitė pati kelis kartus per dieną, po to vis rodė delniukus, sakydama: „Mamyte, žiūrėk, kaip man gerėja“. Sąžiningai naudojom 10 dienų, po jų delniukai tapo gražūs. Žinoma, tai nereiškia, kad dermatito neatsiras, tačiau mes jau radome savo produktų liniją, kuri mus gelbėja. Sakydama „mes“ turiu omenyje ir save. Kadangi pakuotės didelės, dukra primygtinai prašė, kad ir aš pabandyčiau, sakė, kad tikrai pakaks abiem. Dar pastebėjau, kad emolientas neriebalina rūbų, ramina odą, dingo niežulys.


Ieva:


Mūsų namuose krykštauja du vaikai – 5 metų Berta ir 8 mėnesių Simonas. Abiejų vaikučių oda linkusi sausėti nuo pat gimimo. Beje, mano pačios oda taip pat yra linkusi sausėti. Sausos odos problemų neturi tik mūsų tėtis (ir sekasi gi tiems vyrams...). Kadangi pati turiu probleminę odą, esu išsiugdžiusi įprotį po kiekvienų maudynių nedelsiant odą drėkinti, taip elgiuosi ir su vaikais. Paprastai to užtenka išvengti didesnių problemų. Bet jei tik šiek tiek paleidžiame vadeles, išsausėjusią odą pradeda niežėti. Šiame testavime dėl to ir dalyvavome. Taip pat dėl Simono išsausėjusių kulkšnių ir Bertos sausos niežtinčios dėmės ant kojos.


Prausimosi aliejus TOPIALYSE HUILE LAVANTE mums patiko. Po prausimosi nepalieka džiūstančios odos jausmo, oda puikiai drėkinama. Iš esmės, man esminis dalykas yra tai, kad šis prausiklis yra skirtas visai šeimai, kadangi sudėtyje nėra silikono, parabenų, muilo, konservantų bei dažiklių. Visa šeima jį gali naudoti veidui, kūnui, intymiai higienai, tad nereikia vonios kambario apkrauti dešimčia skirtingų buteliukų. Tai tikrai yra pliusas. TOPIALYSE BAUME INTENSIF emolientą naudojome kiekvieną dieną po vakarinių maudynių. Vėlgi, puiki sudėtis ir švelni tekstūra. Drėkina puikiai ir, svarbiausia, nuima niežulį. Simonui kulkšnis puikiai susitvarkė, o Bertutės dėmė ant kojos nebeniežti, tačiau sausumas išliko. Manau, dar reikia laiko.


Ievos abiejų vaikučių sausa oda, beje, kaip ir jos pačios.
Ievos abiejų vaikučių sausa oda, beje, kaip ir jos pačios.
Asmeninio albumo nuotr.


Eglė:


Auginu du berniukus – 3,9 metų Marijų ir 1,5 metų Domą. Vyresniajam sūnui odos problemos prasidėjo nuo maždaug 1,5 metukų. Tuomet jo kojytes, rankytes ir kakliuką nubėrė baisiomis raudonomis, išsausėjusiomis dėmėmis. Iki šių dienų išbandėm daug priemonių, kol pavyko suvaldyti ligą ir dabar jau išmokom su tuo susigyvent. Mažajam sūnui būna taip, kad pabuvus saulėje ar apsirengus kvapiais skalbikliais išskalbtais rūbais pasausėja odelė, bet patepus emolientu suminkštėja. Apsilankius pas odos gydytoją, šis iškart pasakė, kad tokia oda yra paveldėta, jokio ypatingo gydymo nėra, tiesiog reikia gausiai naudoti emolientus.


Prausiantis TOPIALYSE HUILE LAVANTE aliejiniu prausikliu vaikams labiausiai patiko gausus putojimas, o man – itin švelniai subtilus kvapas. Jokių odos sudirginimų nepastebėjau, priešingai, oda tapo švelni, elastinga. Išbandžiau ne tik vaikams, bet ir pati. TOPIALYSE BAUME INTENSIF yra vienas geriausių mūsų išbandytų emolientų. O mes jų išbandėm gausybę! Nuostabus kvapas, puikiai susigeria į odą, ji tampa elastinga ir minkšta. Užtenka kelis kartus per savaitę pasitepti. Kaip tik tuo metu mažyliui sūnui buvo pabėrę sprandą nuo rūbų, o reguliariai tepant šiuo emolientu užteko kelių dienų, kad oda susitvarkytų. Apibendrinant noriu pasakyti, kad visa šeima esam patenkinti, norisi išbandyti ir kitas SVR priemones, o pabaigus šias turimas įsigyti dar.


Edita:


Auginu 5 metų dukrą Ugnę, kuri su odos problemomis susidūrėm pirmaisiais gyvenimo metais. Iki šiol jos odos problemos nėra išspręstos. Ypač sausumas matyti ant kojyčių ir rankyčių, taip pat raustančių žandukų. Nors ir nevartojam produktų, kuriems dukrytei nustatyta alergija, taip pat odos priežiūrai naudojam emolientus. TOPIALYSE HUILE LAVANTE prausimosi aliejus yra malonaus ir švelnaus kvapo, jis dukrai labai patiko. Lengvos tekstūros, švelnus odytei, lengvai nuprausiamas. Dukra mėgavosi prausimosi procedūromis su putomis, iš vonios lipti nenorėdavo. TOPIALYSE BAUME INTENSIF emolientą naudojom po kiekvienų Ugnės maudynių. Problemos nedingo, bet oda tapo minkštesnė ir švelnesnė. Patiko tai, kad emolientas yra bekvapis ir greitai  susigeria į odelę. Jis išties malonus naudoti.


Ugnės žandų odos pokytis
Ugnės žandų odos pokytis
Asmeninio albumo nuotr.


Ugnės rankų odos pokytis
Ugnės rankų odos pokytis
Asmeninio albumo nuotr.


Ugnės kojų odos pokytis
Ugnės kojų odos pokytis
Asmeninio albumo nuotr.


Inga:


2011 m. mus su vyru aplankė stebuklas vardu Miglė, o neilgai trukus, 2013 m., stebuklas dar sykį pasikartojo ir susilaukėme Jurgio. Dabar strazdanotai, ilgakasei ir be galo smalsiai Miglei yra 8 metai, o melynakiui, riestanosiui ir labai linksmam Jurgiui – 5. Atopinį dermatitą „sutikome“ gana anksti, kol vaikai dar buvo sauskelnių nešiotojų dydžio. Abiems iš pradžių pradėjo sausėti kojytės iš nugaros pusės, ties sulenkimais, tada rankytės ties riešais ir alkūnėmis. Prasidėjo žygiai pas šeimos gydytoją ir dermatologus. Turiu pasakyti, kad vaikų tėtis turi tokią pat bėdą, tik jam nustatytas seborėjinis dermatitas, kai išsausėjimai dažniau būna ne ties sulenkimais, o plaukuotose kūno vietose. Vaikų odelę gydytojai liepdavo po maudynių drėkinti tam tikrais kremais, maudytis aliejumi, o ne dušo želė ar muilu. Kai dermatitas paūmėdavo (pvz. žiemą ar ankstyvą pavasarį) ir kasdienė priežiūra nebūdavo veiksminga, suskerdėjusią odą gydydavome hormoniniais tepaliukais. Labai širdį skauda tepant hormoną ant tokios šviežios, plonos odelės, žinant, kad tepaliukas plonina odą, patenka į kraują ir nėra natūralus. Paskutinę žiemą Miglei labai, net iki kraujo, suskerdėjo rankos, jos tapo skausmingos, raudonos, oda sugrubo. Tik hormoniniai tepalai tesuvaldė situaciją. Užtai mes labai laukiame šilumos ir saulės, kuri, savo spinduliais, padeda saugoti odą, leidžia atsikvėpti nuo kremų, niežulio, žaizdelių. Šią vasarą vaikų odelė atrodo neblogai, todėl ryškaus pagerėjimo po TOPIALYSE produktų naudojimo nepastebėjome. Labai patiko abiejų produktų (prausimosi aliejaus ir emoliento) natūrali sudėtis, skalsumas, švelnus kvapas (gal tiksliau, kad nėra sintetinio kvapo), odos pojūtis (nėra lipnus). Manau, savo draugystę su šiais produktais tęsime toliau.


Margarita:


Auginu sūnų Roman, kuris visai neseniai šventė penktąjį gimtadienį. Roman gimė anksčiau laiko (35 sav.), turėjo įgimtą geltą, todėl nuo pirmųjų gyvenimo dienų buvo labai svarbu tinkamai rūpintis naujagimio oda. Roman neturi atopinio dermatito ar kitų ligų, susijusių su kūno oda, tačiau maždaug nuo 6 mėnesių ant dešinės kojos šlaunies turėjo odos išsausėjimą (dėmelę), kuri karts nuo karto dingdavo, o vėliau vėl išryškėdavo. Ją tepdavau įvairiais kremais. Padėdavo tam kartui, nes, kaip ir minėjau, atsirasdavo vėl. Todėl sunkiausia buvo sužinoti priežastį, nuo ko tai atsitiko (mityba, išoriniai veiksniai) ir surasti tinkamą priemonę, kuri išspręstų šią problemą ilgesniam laikui (nebūtų trumpalaikis sprendimas). Taip pat mano pačios rankų oda problemiška, šaltuoju laikotarpiu dėl žvarbaus vėjo mano rankos skilinėja iki žaizdų, taip pat jautriai reaguoja į buities darbus (grindų/indų/dulkių/langų plovimą), nesvarbu, ar dirbčiau su natūraliais produktais, ar su cheminiais. 


Prausimosi aliejus TOPIALYSE HUILE LAVANTE buvo pirmasis, kurį išbandžiau vaikui, nes kaip tik kitą dieną su juo turėjome važiuoti į sanatoriją. Aliejaus pliusai: skaniai kvepia, galima naudoti vietoje vonios putų, nes putoja, nepalieka jokio lipnumo ant kūno. Įpylusi aliejaus į vonią ir „pamakalavusi“ ranka, kad atsirastų putų, pajaučiau, kaip mano ranka akimirksniu pasidengė tarsi apsaugine pirštine ir oda pasidarė labai švelni. Vonioje maudydama vaiką jį naudojau tiek kaip vonios putas, tiek kaip dušo gelį. Pastebėjau, kad sausas lopinėlis dingo. Prisipažinsiu, buvau skeptiška, maniau, jis išbrinko vandenyje, tačiau tiek rytoj, tiek poryt tas lopinėlis daugiau nebeatsirado.


TOPIALYSE BAUME INTENSIF emolientą įsidėjau kartu su aliejumi į sanatoriją, tačiau sanatorijoje dažniau ji naudojau aš negu sūnus. Kadangi oras buvo lepinantis, didžiąją laiko dalį praleisdavom prie ežero deginantis ir maudantis. Jis buvo kaip "šventa druska" mano gyvenime, kurią barsčiau visur: naudojau po deginimosi, po dušo, tepdama ant įdegusios jautrios odos, po depiliacijos kojoms. Sūnui buvo įkandusi „moškė“ ir po to ištino koja ties kauliuku, niežuliui numalšinti irgi tepiau jį. Sūnus po sanatorijos priprato prie nugaros masažo todėl emolientą naudoju masažuodama jį. Nors nurodyta, kad jis yra bekvapis, tačiau kvapas yra, neaitrus, bet jis yra. Rekomenduoju šios firmos produktus visai šeimai bei draugėms, kurios augina bet kokio amžiaus vaikus.


***


KOKIAS PRIEMONES IŠBANDĖ ŠEIMOS:


TOPIALYSE BAUME INTENSIF yra raminamasis, niežulį malšinantis ilgalaikio poveikio emolientas. Aukščiausios koncentracijos originalus medvilnės aliejus pirmąkart panaudotas odos priežiūros sudėtyje. Sukurtas jautrios ir trapios odos priežiūrai, jis ypač turtingas omega 3,6 ir 9 riebiųjų rūgščių. Tyras kokosų aliejus drėkina odą, ji tampa tarsi šilkinė bei maloniai kvepia. Intensyvus balzamas TOPIALYSE BAUME INTENSIF skirtas sausai, sudirgusiai ir atopinio dematito paveiktai odai. Jis mažina odos sudirgimą, slopina niežulį, atkuria odos apsauginį sluoksnį, drėkina ir ramina. Klinikiniais duomenimis įrodytas efektyvumas: 100 proc. sumažina niežėjimą ir tempimą, nuramina ir pamaitina odą.Markute photography


TOPIALYSE HUILE LAVANTE yra intensyviai raminantis micelinis prausimosi aliejus. Jis atkuria odos apsauginę funkciją ir taip apsaugo nuo išorinių dirgiklių poveikio. Omega 3, 6, 9 keramidais praturtintas maitinamasis kompleksas intensyviai drėkina, atkuria ir sustiprina odos apsauginę funkciją, pašalina sausumo ir niežėjimo pojūtį. Puikiai toleruojamas neriebus aliejus praturtintas itin švelniomis micelėmis puikiai valo odą jos neišsausindamas, nepalieka riebumo pojūčio. 24 val. efektyvumas. Sudėtyje nėra muilo, konservantų, silikono, parabenų, dažiklių, sulfatų. Tinka veido, kūno higienai kūdikiams, vaikams, suaugusiems. Gali būti naudojamas kaip aliejus voniai.Markute photography


Pasibaigus priemonių testavimui, iš visų 20 dalyvavusių ir atsiliepimus pateikusių mamų, šio projekto organizatoriai išrinko vieną šeimą, kuriai atitenka SVR SVR „Mega pack“ odos priežiūros rinkinys. Sveikiname trijų vaikučių mamą Sandrą!

Užsakymo nr.: PT_57304

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis