Naujagimių fotosesija kitaip: garsioji lietuvė fotografė kviečia nusišypsoti

Lietuvių kilmės fotografė, gyvenanti ir kurianti JAV, vėl privertė suklusti savo gerbėjus. Šįkart ji pristatė tipišką naujagimių fotosesiją, su jai įprastomis pozomis, tačiau su labai neįprastu modeliu.

Kaip atrodo tradicinė naujagimių fotosesija? Į kokonėlį susirietęs miegantis kūdikis; pirmame plane – naujagimio pėdutės; pasirėmęs ant alkūnių (tiksliau, paramstytas) snaudžiantis vaikas; pintinė, į kurią jis įdėtas miegantis... Tai jau tapo naujagimių fotosesijų klasika. O koks rezultatas būtų, jei šiomis pozomis būtų nufotografuotas ne ką tik gimęs vaikas, o, pavyzdžiui, trijų vaikų mama?


Ši mintis kilo išradingajai Giedrei Gomes, lietuvių kilmės fotografei ir dviejų vaikų mamai, kuri šiuo metu gyvena Indianos valstijoje (JAV). Įsikėlusi į naujus namus, Giedrė prieš dvejus namus susipažino su 34 metų kaimyne Jamie, kuri yra trijų mergaičių mama. Kaip sako Giedrė, James yra iš tų moterų, kurios mėgsta humorą ir jai visai nerūpi, ką apie jos išvaizdą ar pokštus mano kiti. Bekalbant abiems moterims, Giedrei kilo mintis, kad naujagimio fotosesiją galima atkartoti, o modeliu pabus... Jamie! Daugiavaikė mama neprieštaravo ir taip gimė šis smagus nuotraukų ciklas.


Giedrė Gomes


Giedrė Gomes


Giedrė Gomes


Su Giedre Gomes susipažinome praėjusiais metais, kuomet fotografė pristatė du įspūdingus savo fotografijų ciklus, skirtus mamoms ir tėčiams. Motinos ir Tėčio dienoms skirtos nuotraukos buvo visiškai kitokios, negu esame įpratę matyti tokiomis progomis. Tąkart apie Giedrę ir jos neįprastus darbus rašė kone viso pasaulio žiniasklaida. Kaip šįkart TAVO VAIKUI sakė fotografė, šis ciklas kilo be ypatingos progos ar datos. Tai – smagus dviejų kūrybingų mamų ir moterų draugystės rezultatas.


"Labai mėgstu fotografuoti rimtai, daryti gražias nuotraukas, tačiau kartais norisi tiesiog pajuokauti“, - mums sakė vaikų fotografijos profesionalė Giedrė Gomes.


Giedrė Gomes


Giedrė Gomes


Giedrė Gomes


Giedrė Gomes


Giedrė Gomes


Milžiniško dėmesio ir populiarumo Giedrė susilaukė su fotografijų ciklu apie nepagražintą motinystę, kuris buvo paviešintas Motinos dienos proga (ČIA).


Dar vienas fotografės nuotraukų ciklas, sukėlęs tikrą audrą – apie nepagražintą tėvystę, skirtas Tėčio dienai (ČIA).


Ačiū autorei už leidimą pasidalinti smagia fotosesija. Fotografės Giedrės Gomes darbus galima pamatyti:


Feisbuke: https://www.facebook.com/picturesbygg/

Instagrame: https://www.instagram.com/picturesbygg/

Fotografės asmeninėje svetainėje: https://www.picturesbygg.com/Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis