Naujos karališkosios šeimos nuotraukos iš magiško gamtos kampelio

Didžiosios Britanijos princas Williamas su Kate Middleton ir trim savo vaikais paviešino 6 naujas savo šeimos nuotraukas. Jos ypatingos tuo, kad karališkoji šeima įamžinta neformalioje aplinkoje ir tai yra retas atvejis, kai daugiavaikę šeimą galime matyti visą kartu.

Penkerių metų princas George ir jo trejų metų sesutė princesė Charlotte naujausiose fotografo Matt Porteous nuotraukose pozuoja basi. Jie mėgaujasi buvimu gamtoje – jaukiame miško kampelyje, kurį miesto viduryje sukūrė kraštovaizdžio architektai. Vienerių metų gimtadienį ką tik atšventęs princas Louis vaikšto dar netvirtais žingsneliais, o šalia jo nuolat yra mama arba tėtis.


Šios nuotraukos dar kartą patvirtina tai, ko Kembridžo hercogienė Catherine Middleton siekė nuo pat savo pirmojo vaiko gimimo – kad jos atžalos turėtų kiek įmanomą paprastesnę vaikystę, patirtų tuos pačius vaikiškus džiaugsmus, kokius patiria jos atžalų bendraamžiai visame pasaulyje.

Šios nuotraukos primena apie Čelsio gėlių parodą – prestižinę gamtos mylėtojų šventę, rengiamą nuo 1913 metų, kurią kasmet aplanko ir Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos atstovai. Parodos metu sukuriami sodai vilioja daugybę smalsuolių iš viso pasaulio. Vieną iš tokių gamtos oazių ir aplankė Kembridžo hercogai su savo vaikais. Sodas pavadintas „Atgal į gamtą“ („Back to Nature“).Kembridžo kunigaikštienė Catherine Middleton interviu BBC sakė įsitikinusi, kad gamta ir buvimas gryname ore turi teigiamos įtakos žmonių fizinei ir psichinei sveikatai.Nuotraukose įamžinti mažieji princai atrodo linksmai nusiteikę ir laimingi. Ypač iškalbinga viena nuotrauka, kurioje mažasis Louis susidomėjęs apžiūrinėja jam duodamą akmenuką. Tai iš tiesų dar vienas patvirtinimas, kad mažiems vaikams, nesvarbu, princai jie ar ne princai, svarbiausia yra ne brangūs drabužiai ar žaislai, o tėvų dėmesys ir laikas kartu.Beje, kalbant apie aprangą, karališkosios šeimos moteriškoji pusė rinkosi sukneles su margais gėlių raštais, kurios idealiai tinka tokiai gamtos oazei. Na, o princas Williamas ir abu jo sūnūs savo aprangoje neapsiėjo be mėlynų detalių.
Įdomu ir tai, kad prie šio gamtos kampelio sukūrimo prisidėjo ir mažieji princiukai su mama, Kembridžo kunigaikštiene Catherine Middleton. Pranešama, kad jie paskutiniuosius mėnesius drauge rinko šakeles, samanas ir lapus, kurie panaudoti kuriant šį sodą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis