Princas George švenčia 6 gimtadienį: paviešino naujas nuotraukas

Liepos 22 dieną Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio princo Williamo ir jo žmonos Kembridžo hercogienės Catherine Middleton pirmagimis sūnus princas George švenčia gimtadienį. Šiemet mažajam princui sukako 6 metai ir ta proga karališkoji šeima išplatino naujų nuotraukų.

Jau gražia tradicija tapo, kad gimtadienio ar krikštynų proga princas Williamas ir Catherine Middleton išplatina naujų nuotraukų. Šios tradicijos princas Williamas ir Catherine Middleton laikėsi ir su pirmagimiu princu George, ir su princese Charlotte, ir su mažiausiuoju sūneliu Louis. Šeštojo gimtadienio proga paviešintos trys naujos nuotraukos, kurių visų autorė yra Kembridžo hercogienė C. Middleton.


Princas George
Princas George
EPA-ELTA nuotr.


Dviejose nuotraukose karalienės Elžbietos II provaikaitis įamžintas Kensingtono rūmų sode. Jose George‘as vilki Anglijos futbolo rinktinės spalvų marškinėlius ir nuoširdžiai juokiasi. Trečia nuotrauka daryta per šeimos atostogas. Vienoje iš jų, kur mažasis princas vilki Anglijos futbolo rinktinės marškinėliais, George nusiteikęs ypač linksmai. Nuotraukose matyti, kad berniukui jau iškritę pirmieji pieniniai dantukai.


Princas George
Princas George
EPA-ELTA nuotr.


Princas George gimė liepos 22 d. 16.24 val. Jo astrologinis ženklas yra Vėžys, kaip velionės senelės princesės Dianos. Tiesa, jis vos per plauką netapo Liūtu, nes liepos 23 dieną prasideda jau būtent šio ženklo era.Princas George
Princas George
EPA-ELTA nuotr.


Visas princo vardas - jo karališkoji didenybė Kembridžo princas George'as Alexanderis Louisas. Jis turi daug vardų, bet neturi pavardės. Britų karališkosios šeimos nariams teoriškai nereikia pavardės, dažniausiai jie renkasi Windsorų ar Mountbattenų-Windsorų pavardę.


Karališkoji šeima per Karalienės garbei skirtą paradą 2019 metų vasarą.
Karališkoji šeima per Karalienės garbei skirtą paradą 2019 metų vasarą.
Vida Press


Princas George yra trečiasis eilėje į Didžiosios Britanijos sostą po savo senelio bei tėčio. Toliau rikiuojasi jo 4 metų sesė Charlotte ir 1 metų gimtadienį ką tik atšventęs broliukas Louis.Princas Williamas su vyriausiuoju George ir mažiausiuoju Louis.
Princas Williamas su vyriausiuoju George ir mažiausiuoju Louis.
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis